logo

Centrum biznesu

Aktywności, zainteresowania

Skoki spadochronowe Stowarzyszenie Spadochronowy Klub Sportowy Sky Camp - wyjątkowa szkoła
Jako Stowarzyszenie Spadochronowy Klub Sportowy Sky Camp organizujemy niezwykłe kursy. Doskonale wiemy, że skoki spadochronowe to dla wielu spełnienie najskrytszych marzeń - możliwość dosłownego oderwania się od ziemi. Dlatego też nasza oferta przygotowana została pod katem zarówno amatorów, jak i bardziej zaawansowanych. Nasi instruktorzy prowadzą zajęcia dla osób pragnących uzyskać certyfikat AFF. Jesteśmy więc przekonani, że i Państwo odnajdą wśród naszych propozycji coś właściwego dla siebie.

kurs tańca Kraków
Chcecie aktywnie i w ciekawej formie spędzać wolny czas? W takim razie zapraszamy do naszej wspaniałej szkoły tańca! Przy dźwiękach skocznej muzyki będziecie się rewelacyjnie bawili. Nauczymy Was podstawowych tańców oraz swing’a. Zachęcamy do skorzystania z naszej niezwykłej oferty w szkole Jazz Like That.

paintball laserowy Warszawa Imprezy dla firm, paintball, wieczory kawalerskie
W firmie Kill House zajmujemy się organizowaniem pełnych atrakcji imprez okolicznościowych. Zapewniamy aktywności w plenerze i obiektach sportowych. Organizujemy urodziny dla dzieci w Warszawie, imprezy integracyjne, pikniki rodzinne, wieczory kawalerskie i wiele innych. Wśród naszych atrakcji znajdziecie same nowości, takie jak np. paintball laserowy. Zapewniamy dobrą zabawę, znakomity humor, pozytywne zmęczenie i odrobinę adrenaliny.

Gry na konsole
Sprzedajemy gry na konsole w atrakcyjnych cenach, które przypadną do gustu wszystkim miłośnikom dobrej zabawy. W naszym sklepie znajdziesz zarówno kultowe pozycje, jak i te najnowsze. Jesteśmy pewni, że zakupy w naszym sklepie będą powodem Twojej satysfakcji. Najlepsze i najtańsze gry na konsole znajdziesz właśnie u nas.