logo

Centrum biznesu

Aktywności, zainteresowania

Catering Gdańsk Usługi cateringowe w Gdańsku
Nie ma to jak smaczne dania konsumowane w przepięknym nadmorskim mieście. Jeżeli chcecie państwo przekonać się czym są znakomite potrawy i jak powinny smakować najlepsze dania, oferujemy nasz gdański catering. Organizujemy rozmaite uroczystości oraz imprezy, zaopatrując gości w smaczne obiady, przekąski oraz desery, a także prowadzimy dostawę produktów pod wskazany adres - zawsze przewożone są w chłodni, więc zachowują swe walory, a do tego sprawią, że będziecie państwo zachwyceni bogactwem smaku i świeżością.

skoki spadochronowe Stowarzyszenie Spadochronowy Klub Sportowy Sky Camp - wyjątkowa szkoła
Jako Stowarzyszenie Spadochronowy Klub Sportowy Sky Camp organizujemy niezwykłe kursy. Doskonale wiemy, że skoki spadochronowe to dla wielu spełnienie najskrytszych marzeń - możliwość dosłownego oderwania się od ziemi. Dlatego też nasza oferta przygotowana została pod katem zarówno amatorów, jak i bardziej zaawansowanych. Nasi instruktorzy prowadzą zajęcia dla osób pragnących uzyskać certyfikat AFF. Jesteśmy więc przekonani, że i Państwo odnajdą wśród naszych propozycji coś właściwego dla siebie.

kurs tańca Kraków
Chcecie aktywnie i w ciekawej formie spędzać wolny czas? W takim razie zapraszamy do naszej wspaniałej szkoły tańca! Przy dźwiękach skocznej muzyki będziecie się rewelacyjnie bawili. Nauczymy Was podstawowych tańców oraz swing’a. Zachęcamy do skorzystania z naszej niezwykłej oferty w szkole Jazz Like That.