logo

Centrum biznesu

Agencje reklamowe

Drukarnia online KMB Press - Sklep online
Nowatorstwo oraz zastosowanie najświeższych technologii to drugie imię platformy kmbpress.pl. Aby maksymalnie ułatwić życie swoim Klientom, przedsiębiorstwo uruchomiło internetowy sklep, będący drukarnią online. Intuicyjność oraz szybkość serwisu, pozwala cieszyć się znakomitą jakością usług bez wychodzenia z domu.

Gadżety z nadrukiem Gadżety reklamowe
Jak już mówiłam to są tylko propozycje. Od nas wszystko zależy, czy umiejętnie dobierzemy upominki do danej sytuacji np. pogodowej. Każdy szczegół ma znaczenie. Nie możemy wybierać na chybił trawił. Upominki reklamowe (usb chociażby) służą większości firm do promocji swoich produktów. Nic dziwnego, bowiem jest to świetny i sprawdzony sposób. Trzeba jednak dobrze wiedzieć, na co tym razem postawić. Jaki rodzaj upominku będzie promował naszą markę. To bardzo istotna kwestia.

Szklane puchary Glasso
Proste oraz skomplikowane koncepcje, wyjątkowej jakości zdobienia oraz bardzo wysoka jakość wykonania sprawia, że oferowane Państwu puchary spełnią Wasze oczekiwania i pozwolą na zyskanie wspaniałej dekoracji albo prezentu na zróżnicowane okazje. Oferujemy bardzo rozbudowany asortyment gotowych produktów, na które jesteśmy w stanie nanieść dowolne treści za pomocą technologii grawerowania, a także oferujemy tworzenie produktów od podstaw, wzorując się na indywidualnej koncepcji Klienta. Zachęcamy do poznania naszej pełnej oferty.

Smycze bez nadruku
Masz mało czasu i poszukujesz niedrogiego gadżetu? W takim razie skorzystaj z usług naszej firmy! W asortymencie udostępniamy minimalistyczne smycze bez nadruku. Kolorowy upominek wykonany z trwałej barwionej taśmy z pewnością spodoba się tym, którzy go otrzymają. Zachęcamy do wybrania swojej ulubionej wersji.

Dzienniczek nauczyciela Dziennik dla wuefisty
Oferujemy kupno specjalistycznych ksiąg i notatników szkolnych. Dzienniczek nauczyciela WF jest niezbędny w wykonywaniu tego zawodu. Posiada on szczegółowe tabele, w których można zapisywać osiągnięcia uczniów oraz monitorować ich rozwój motoryczny i wytrzymałościowy. Pozwala katalogować postępy 5 klas.

Farby drukarskie
Naszą specjalnością jest działalność produkcyjna, w ramach której podejmujemy się wytwarzania środków, które znajdą zastosowanie w wielu branżach przemysłu, w tym m. in. w opakowaniowym, papierniczym oraz higienicznym. Firma Chemtex Sp. z o.o. wytwarza m. in. farby drukarskie, które są przeznaczone do nanoszenia tekstów lub grafik na różnego typu powierzchnie, w tym na tekturę falistą, worki, tapety, a nawet folie. W naszym asortymencie znajdziecie bogatą gamę kolorystyczną, a także różne rodzaje preparatów.

systemy wystawiennicze Stoiska na targi
Jeżeli planują państwo akcję marketingową na szeroką skalę, to należy wyposażyć się w fantazyjne i modernistyczne systemy wystawiennicze. Umożliwia one państwu stały kontakt z klientami, których przyciągnie i zaintryguje wyjątkowy wygląd stoisk i ścianek reklamowych. Oferujemy państwu tylko najskuteczniejsze rozwiązania!