logo

Centrum biznesu

Agencje reklamowe

Drukarnia online KMB Press - Sklep online
Nowatorstwo oraz zastosowanie najświeższych technologii to drugie imię platformy kmbpress.pl. Aby maksymalnie ułatwić życie swoim Klientom, przedsiębiorstwo uruchomiło internetowy sklep, będący drukarnią online. Intuicyjność oraz szybkość serwisu, pozwala cieszyć się znakomitą jakością usług bez wychodzenia z domu.

Szklane puchary Glasso
Proste oraz skomplikowane koncepcje, wyjątkowej jakości zdobienia oraz bardzo wysoka jakość wykonania sprawia, że oferowane Państwu puchary spełnią Wasze oczekiwania i pozwolą na zyskanie wspaniałej dekoracji albo prezentu na zróżnicowane okazje. Oferujemy bardzo rozbudowany asortyment gotowych produktów, na które jesteśmy w stanie nanieść dowolne treści za pomocą technologii grawerowania, a także oferujemy tworzenie produktów od podstaw, wzorując się na indywidualnej koncepcji Klienta. Zachęcamy do poznania naszej pełnej oferty.

Smycze bez nadruku
Masz mało czasu i poszukujesz niedrogiego gadżetu? W takim razie skorzystaj z usług naszej firmy! W asortymencie udostępniamy minimalistyczne smycze bez nadruku. Kolorowy upominek wykonany z trwałej barwionej taśmy z pewnością spodoba się tym, którzy go otrzymają. Zachęcamy do wybrania swojej ulubionej wersji.

Dzienniczek nauczyciela Dziennik dla wuefisty
Oferujemy kupno specjalistycznych ksiąg i notatników szkolnych. Dzienniczek nauczyciela WF jest niezbędny w wykonywaniu tego zawodu. Posiada on szczegółowe tabele, w których można zapisywać osiągnięcia uczniów oraz monitorować ich rozwój motoryczny i wytrzymałościowy. Pozwala katalogować postępy 5 klas.

Farby drukarskie
Naszą specjalnością jest działalność produkcyjna, w ramach której podejmujemy się wytwarzania środków, które znajdą zastosowanie w wielu branżach przemysłu, w tym m. in. w opakowaniowym, papierniczym oraz higienicznym. Firma Chemtex Sp. z o.o. wytwarza m. in. farby drukarskie, które są przeznaczone do nanoszenia tekstów lub grafik na różnego typu powierzchnie, w tym na tekturę falistą, worki, tapety, a nawet folie. W naszym asortymencie znajdziecie bogatą gamę kolorystyczną, a także różne rodzaje preparatów.

Social media facebook Prowadzenie strony na Facebooku
Każdy biznes, który chce zaistnieć w sieci, powinien postarać się o dobrze prowadzone konto social media. Facebook jest bez wątpienia najpopularniejszym wyborem, ponieważ pozwala szybko dotrzeć do dużej, już zdefiniowanej, gruby docelowych odbiorców. Oprócz tego prowadzimy konta i organizujemy kampanie również na innych portalach społecznościowych.

papier do laminowania Folia laminująca
Nasz sklep internetowy jest miejscem, w którym zaopatrzą się Państwo w sprzęt biurowy oraz materiały eksploatacyjne. Już dziś zamów odpowiedni papier. Do laminowania idealna będzie zaś folia - sprzedawana w pakietach, nada dokumentom sztywności oraz połysku, a co najważniejsze - ochroni przed dostępem wilgoci i zabrudzeniem.