logo

Centrum biznesu

Agencje reklamowe

Drukarnia online KMB Press - Sklep online
Nowatorstwo oraz zastosowanie najświeższych technologii to drugie imię platformy kmbpress.pl. Aby maksymalnie ułatwić życie swoim Klientom, przedsiębiorstwo uruchomiło internetowy sklep, będący drukarnią online. Intuicyjność oraz szybkość serwisu, pozwala cieszyć się znakomitą jakością usług bez wychodzenia z domu.

Gadżety z nadrukiem Gadżety reklamowe
Jak już mówiłam to są tylko propozycje. Od nas wszystko zależy, czy umiejętnie dobierzemy upominki do danej sytuacji np. pogodowej. Każdy szczegół ma znaczenie. Nie możemy wybierać na chybił trawił. Upominki reklamowe (usb chociażby) służą większości firm do promocji swoich produktów. Nic dziwnego, bowiem jest to świetny i sprawdzony sposób. Trzeba jednak dobrze wiedzieć, na co tym razem postawić. Jaki rodzaj upominku będzie promował naszą markę. To bardzo istotna kwestia.

Druk Warszawa Drukarnia roll-up'ów
Twoja firma często bierze udział w akcjach medialnych? Szukasz pomysłu na zaznaczenie swojej obecności podczas targów, wystaw, imprez branżowych? Zamów roll-up w drukarni Comers w Warszawie. Jest to specjalny plakat-baner na tworzywie PCV, który wystarczy rozwinąć ze specjalnej kasety i zahaczyć na słupku. Montaż jest bardzo prosty i trwa zaledwie minutę. To stabilny baner na aluminiowym stojaku, który można ustawić w dowolnym miejscu. Nie zwija się sam. Idealny jako tło do zdjęć promocyjnych lub wystrój stoiska targowego. Zamieść na nim logo firmy.

Szklane puchary Glasso
Proste oraz skomplikowane koncepcje, wyjątkowej jakości zdobienia oraz bardzo wysoka jakość wykonania sprawia, że oferowane Państwu puchary spełnią Wasze oczekiwania i pozwolą na zyskanie wspaniałej dekoracji albo prezentu na zróżnicowane okazje. Oferujemy bardzo rozbudowany asortyment gotowych produktów, na które jesteśmy w stanie nanieść dowolne treści za pomocą technologii grawerowania, a także oferujemy tworzenie produktów od podstaw, wzorując się na indywidualnej koncepcji Klienta. Zachęcamy do poznania naszej pełnej oferty.

Smycze bez nadruku
Masz mało czasu i poszukujesz niedrogiego gadżetu? W takim razie skorzystaj z usług naszej firmy! W asortymencie udostępniamy minimalistyczne smycze bez nadruku. Kolorowy upominek wykonany z trwałej barwionej taśmy z pewnością spodoba się tym, którzy go otrzymają. Zachęcamy do wybrania swojej ulubionej wersji.

Wydruk wizytówek Agencja reklamowa
Nasza agencja reklamowa proponuje szeroki zakres usług z zakresu działań promocyjnych na rzecz naszych klientów. Oferujemy między innymi wydruk wizytówek, które do dziś świadczą o profesjonalizmie danej firmy. Proponujemy szeroki wybór wzorów i kolorów, co pozwala stworzyć unikalne i wpadające w oko produkty.