logo

Centrum biznesu

zabawki, artykuły szkolne

producent wózków dziecięcych Wózki dziecięce Częstochowa
Producent wózków dziecięcych wie jak ważny jest pierwszy spacer. Na spacer można się wybrać już w pierwszym tygodniu życia dziecka, trzeba jednak zapewnić mu komfort i bezpieczeństwo. Szczególnie korzystne dla spacerowania są dodatnie temperatury, ale jeżeli maluszek urodził się w zimnych miesiącach to dobrze by było, żeby wózek zapewniał ciepło. Jako ceniony producent wózków dziecięcych polecamy nasze wspaniałe wózki spacerowe, które świetnie poradzą sobie z rozmaitymi warunkami - od warunków ulicznych po warunki leśne!

Spacerówka do 22 kg Wózki dla maluchów
Masz już wystarczająco dużego maluszka, aby wybierać się z nim na przechadzki po mieście, parku lub lesie? Spacerówka do 22 kg to doskonały pomysł, jeśli zależy Ci na wygodzie podczas długich wędrówek! Dzięki niej zapewnisz swojemu dziecku komfort, a jednocześnie sobie! Atutem naszych wózków jest przede wszystkim to, że doskonale się je prowadzi.

Prześcieradła na gumce Przykrycie materaca
Oferowane produkty posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100, co oznacza, że są pozbawione jakichkolwiek szkodliwych substancji. Kocyki, poduszki oraz prześcieradła na gumce są wykonane z włókiem bawełnianych, dzięki czemu się nie mechacą ani nie spierają. Elastyczność ostatniego produktu pozwala na dopasowanie do każdego materaca.

artykuły dla dzieci Sklep internetowy z akcesoriami dla najmłodszych
Postaw na sprawdzone produkty i zamów dostępne na naszej stronie akcesoria, zabawki i tekstylia uwielbiane przez najmłodszych. Artykuły dla dzieci - zabawki, obuwie, foteliki samochodowe, kosmetyki przeciwsłoneczne, smoczki do butelek czy też ubrania, to tylko jedne z wielu oferowanych pozycji w korzystnych cenach.

Zabawki dla niemowląt Galaxy Fox
Oferujemy zabawki dla niemowląt, wyjątkowo bezpieczne i rozwijające motorykę oraz zmysły dziecka. Podczas zabawy maluch może zdobywać nowe umiejętności oraz wiedzę na temat własnego ciała oraz otaczającego go świata. Zapewniamy szeroki wybór artykułów zabawkowych, dostępnych w naszej ofercie już teraz.