logo

Centrum biznesu

zabawki, artykuły szkolne

Spacerówka do 22 kg Wózki dla maluchów
Masz już wystarczająco dużego maluszka, aby wybierać się z nim na przechadzki po mieście, parku lub lesie? Spacerówka do 22 kg to doskonały pomysł, jeśli zależy Ci na wygodzie podczas długich wędrówek! Dzięki niej zapewnisz swojemu dziecku komfort, a jednocześnie sobie! Atutem naszych wózków jest przede wszystkim to, że doskonale się je prowadzi.

Akcesoria dla niemowląt Panda-Sklep
Odpowiednie przygotowanie się na przyjście maluszka na świat to pewność, że już od jego pierwszych dni na świecie będzie mogli cieszyć się spokojem i szczęściem płynącym ze wspólnego przebywania. Akcesoria dla niemowląt oferowane przez sklep internetowy Panda-Sklep przypadną do gustu mamie, tacie oraz ich pociesze.

Szkoła językowa Warszawa Nauka angielskiego
Skuteczna naukowa języka angielskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i niemieckiego, konwersacje i certyfikaty to oferta, jaką przedstawia nasza szkoła językowa. Warszawa to miasto, w którym znajduje się nasza siedziba. W naszej szkole językowej w Warszawie uczą wyłącznie najlepsi, wykwalifikowani nauczyciele. Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy w nauce języka!

Zajęcia dodatkowe dla dzieci w okol. Warszawy
Nie pozwól swoim pociechom na nudę! Przyprowadź je na nasze zajęcia dodatkowe dla dzieci w okol. Warszawy, podczas których dowiedzą się wiele na temat otaczającego świata. Organizujemy zajęcia dodatkowe dla dzieci w wieku przedszkolnym. Oferujemy wiele różnych programów, podczas których maluchy mogą rozwijać swoje umiejętności techniczne, a także poznawać tajniki nauki. Zajmujemy się również planowaniem warsztatów w szkołach. Zajrzyj na naszą stronę i zapoznaj się z naszą szeroką ofertą.

Wózki dziecięce producent Must-have wyprawki
Jakie elementy wyprawki są kupowane obowiązkowo przez rodziców? Nie tylko łóżeczka, akcesoria do karmienia czy ubranka, ale również wózki dziecięce, które proponujemy jako producent. Nasze propozycje sprawdzą się doskonale w trakcie każdego spaceru, a ich solidne wykonanie zapewnia możliwość użytkowania przez długi czas.

zabawki naukowe Gadżety edukacyjne dla najmłodszych
Sklep oferuje gadżety edukacyjne dla najmłodszych, które pobudzają dziecięca wyobraźnię i pozwalają na długie godziny frajdy. Przygotowano zabawki naukowe takie jak kulodromy, rakiety, lornetki czy walkie-talki. Są też zestawy małego archeologa, tory do samodzielnego montażu i puzzle 3D. znajdzie się też aparatura do baniek mydlanych.

akcesoria dla dzieci wyprawa dla niemowląt
Doskonale wiemy, że jako rodzic chcesz dbać o zdrowie i bezpieczeństwo swojego maluszka. Dlatego oferujemy Ci bezpieczne i ekologiczne akcesoria dla dzieci, które pomogą w codziennej opiece i dadzą mnóstwo przyjemności. Nasza oferta obejmuje między innymi zabawki, ubrania, czy artykuły do karmienia. Zapraszamy!