logo

Centrum biznesu

zabawki, artykuły szkolne

Szkoła językowa Warszawa Nauka angielskiego
Skuteczna naukowa języka angielskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i niemieckiego, konwersacje i certyfikaty to oferta, jaką przedstawia nasza szkoła językowa. Warszawa to miasto, w którym znajduje się nasza siedziba. W naszej szkole językowej w Warszawie uczą wyłącznie najlepsi, wykwalifikowani nauczyciele. Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy w nauce języka!

Zajęcia dodatkowe dla dzieci w okol. Warszawy Zajęcia dodatkowe dla dzieci w okol. Warszawy
Nie pozwól swoim pociechom na nudę! Przyprowadź je na nasze zajęcia dodatkowe dla dzieci w okol. Warszawy, podczas których dowiedzą się wiele na temat otaczającego świata. Organizujemy zajęcia dodatkowe dla dzieci w wieku przedszkolnym. Oferujemy wiele różnych programów, podczas których maluchy mogą rozwijać swoje umiejętności techniczne, a także poznawać tajniki nauki. Zajmujemy się również planowaniem warsztatów w szkołach. Zajrzyj na naszą stronę i zapoznaj się z naszą szeroką ofertą.

Pieluchy wielorazowe Pieluszki dla dziecka
Rodzicom noworodków polecamy pieluchy wielorazowe. Są one bardzo piękne i wykonano je z miękkich, niepodrażniających skóry dziecka materiałów. Są również chłonne. Dzięki nim Wasz maluszek będzie czuł się komfortowo. Warto zauważyć, że można u nas nabyć również chłonne wkłady oraz środki piorące, dzięki którym pielucha będzie zawsze czysta. Chcecie dowiedzieć się o naszej ofercie więcej? Koniecznie odwiedźcie naszą oficjalną stronę internetową.

Otulacz do fotelika samochodowego Fikusie
Wszyscy rodzice martwią się o komfort i bezpieczeństwo swoich pociech - dlatego właśnie polecamy otulacz do fotelika samochodowego, który łączy w sobie obie te rzeczy. Znajdujący się w naszej ofercie produkt nadaje się dla dzieci od urodzenia do pierwszego roku życia. Jego uniwersalny krój sprawia, że pasuje również do gondoli oraz wózków z 3 i 5-punktowymi pasami.