logo

Centrum biznesu

zabawki, artykuły szkolne

Szkoła językowa Warszawa Nauka angielskiego
Skuteczna naukowa języka angielskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i niemieckiego, konwersacje i certyfikaty to oferta, jaką przedstawia nasza szkoła językowa. Warszawa to miasto, w którym znajduje się nasza siedziba. W naszej szkole językowej w Warszawie uczą wyłącznie najlepsi, wykwalifikowani nauczyciele. Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy w nauce języka!

Zajęcia dodatkowe dla dzieci w okol. Warszawy Zajęcia dodatkowe dla dzieci w okol. Warszawy
Nie pozwól swoim pociechom na nudę! Przyprowadź je na nasze zajęcia dodatkowe dla dzieci w okol. Warszawy, podczas których dowiedzą się wiele na temat otaczającego świata. Organizujemy zajęcia dodatkowe dla dzieci w wieku przedszkolnym. Oferujemy wiele różnych programów, podczas których maluchy mogą rozwijać swoje umiejętności techniczne, a także poznawać tajniki nauki. Zajmujemy się również planowaniem warsztatów w szkołach. Zajrzyj na naszą stronę i zapoznaj się z naszą szeroką ofertą.

Metoda warnkego Warszawa Leczenie dysleksji w Edu Brain
Wiele dzieci dotyka dziś problem dysleksji czyli specyficznych zaburzeń czytania i pisania. Sposobem diagnozy i zwalczania problemu jest tzw. Metoda Warnkego. W Warszawie zajęcia dostępne są m.in. w gabinecie Edu Brain. Sposób wykorzystuje zautomatyzowanie odbioru bodźców pochodzących ze wzroku, słuchu oraz motoryki ciała. Jeżeli Ty lub Twoje dziecko cierpicie na zaburzenia dyslektyczne, skorzystajcie z profesjonalnego wsparcia. Systematyczna praca przynosi doskonałe rezultaty. U nas dowiesz się więcej.

Majtki treningowe dla dzieci Odpieluchowanie najmłodszego
Zastanawiasz się jak uczynić trening czystości dla Twojego dziecka mniej stresującym? Odpowiedzią mogą być majtki treningowe dla dzieci oferowane przez nasz sklep. Są one nie tylko przyjemne dla skóry, ale także wprowadzają element zabawy, co czyni proces nauki czystości znacznie łatwiejszym. Zamów teraz i przekonaj się jakie to proste! Komfort i uśmiech Twojego dziecka są dla nas najważniejsze.

sklep dla dzieci Akcesoria dla dzieciaków
Ekscytujące, pełne fantazji i marzeń, doskonałe dla Twojej pociechy - to cechy, które wyznaczają nasz sklep dla dzieci! To miejsce, które pomoże Ci i Twojej pociesze wejść w magiczny świat zabawek i akcesoriów. Różnorodność naszej oferty zapewnia komfort wyboru - mamy coś dla każdego, zarówno dla maluchów, jak i dla starszych.