logo

Centrum biznesu

Wydarzenia kulturalne, studio fotograficzne

Sesje narzeczeńskie Częstochowa Fotograf ślubny
Jako doświadczony fotograf ślubny oferuję parom z Śląska kreatywne i przede wszystkim profesjonalnie wykonane zdjęcia z ceremonii zaślubin, przygotowań oraz przyjęcia weselnego. Poza reportażem wykonuję również oryginalne sesje narzeczeńskie oraz w plenerze, które oddadzą zarówno uczucie łączące przyszłych małżonków, jak i ich wspólne zamiłowania i pasje. W moim portfolio znajdziecie Państwo zarówno szalone, jak i bardziej klasyczne oraz romantyczne sesje. Dokładam wszelkich starań, aby w kadrze zatrzymać te ulotne, lecz jakże ważne dla Państwa, Waszej rodziny i przyjaciół chwile.

Szkoła tańca Wrocław Breakdance
Od ponad 20 lat nasza szkoła tańca we Wrocławiu uczy i bawi zarówno dorosłych, jak i dzieci. Zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala nam na zaoferowanie szeregu metod, które są wykorzystywane podczas prowadzonych przez naszych instruktorów zajęć m.in. hip-hopu, baletu, jazzu, street dance czy wielu innych.

aparat jednorazowy
Wysokiej jakości sprzęt fotograficzny i akcesoria, takie jak akumulatorki, baterie alkaliczne czy aparat jednorazowy, to główny asortyment naszego sklepu internetowego. W celu zapoznania się z naszą ofertą sprzętu fotograficznego, zapraszamy na stronę, dostępną pod adresem podanym w linku. Fotograficzne akcesoria dostępne są w atrakcyjnych cenach!

Artykuły szkolne Astra Plecaki, tornistry, piórniki i wiele więcej
Szeroka gama produktów oraz ich wysoka jakość sprawiają, że klienci chętnie odwiedzają nasz sklep internetowy. Polecamy bardzo praktyczne, wydajne i kolorowe artykuły szkolne Astra. Są to, między innymi, długopisy zmazywalne, kleje, farby w pędzelkach, zestawy kredek, piórniki, tornistry oraz wiele innych. Polecamy plecaki, które występują zarówno w wersji dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Posiadają specjalne wzmocnienia i zostały skonstruowane tak, aby nie powodowały skrzywienia kręgosłupa. Funkcjonalne kieszonki pozwalają na utrzymanie porządku.

Kino plenerowe Pokazy filmowe outdoor
Niezależnie od tego, czy chciałbyś zrealizować jednorazową transmisję meczu w ogródku czy cały cykl filmowy gdzieś w otwartej przestrzeni - nasza firma zapewni pełną obsługę takiego wydarzenia. Organizujemy kino plenerowe, samochodowe oraz transmisje na żywo. Zapewniamy niezbędny sprzęt, jak choćby dmuchane ekrany, projektory czy leżaki.

fotografia artystyczna galeria Zdjęcia na sprzedaż
Robienie zdjęć to Twoja życiowa pasja i czujesz, że jesteś w tym dobry? Przekonaj się, czy możesz na tym zarabiać - fotografia artystyczna to jeden z obszarów, w ramach których nasza galeria sztuki online wystawia twórczość. Zarejestruj się, uzupełnij profil, wystaw zdjęcia i czekaj na potencjalnego klienta, na pewno się zjawi!