logo

Centrum biznesu

Wydarzenia kulturalne, studio fotograficzne

plecaki fotograficzne
Nasz sklep internetowy poleca wyjątkowo funkcjonalne plecaki fotograficzne. Z naszymi plecakami logistyczne pakowanie okazuje się łatwe i przyjemne. Nasze produkty wyposażone są w specjalnie dostosowane przegrody na obiektywy, filmy i inne akcesoria do aparatu foto. Zapraszamy do zapoznania się z nimi na naszej stronie internetowej.

Sesje narzeczeńskie Częstochowa Fotograf ślubny
Jako doświadczony fotograf ślubny oferuję parom z Śląska kreatywne i przede wszystkim profesjonalnie wykonane zdjęcia z ceremonii zaślubin, przygotowań oraz przyjęcia weselnego. Poza reportażem wykonuję również oryginalne sesje narzeczeńskie oraz w plenerze, które oddadzą zarówno uczucie łączące przyszłych małżonków, jak i ich wspólne zamiłowania i pasje. W moim portfolio znajdziecie Państwo zarówno szalone, jak i bardziej klasyczne oraz romantyczne sesje. Dokładam wszelkich starań, aby w kadrze zatrzymać te ulotne, lecz jakże ważne dla Państwa, Waszej rodziny i przyjaciół chwile.

Studio zdjęciowe Śląsk Studio fotograficzne
Wykonując swój zawód i jednocześnie w całości oddając się swojej pasji, mam czasami wrażenie, jakbym zatrzymywał czas. Ta niezwykłe umiejętność pozwala na tworzenie niezwykłych fotografii artystycznej na Śląsku, które pozostawiają w pamięci świeży obraz najwspanialszych wydarzeń. Zapewniam satysfakcję i piękne zdjęcia.

Usługi poligraficzne Bydgoszcz Centrum Ksero Graficzne
Zajmujemy się oprawą prac licencjackich, magisterskich oraz doktorskich. Usługi poligraficzne w naszym Centrum Ksero Graficznym obejmują szeroki zakres działań - na życzenie klientów drukujemy także materiały w różnym formacie, laminujemy je i bindujemy. W naszym puncie w Bydgoszczy klienci zamówią również grawerowanie laserowe zaproszeń, podziękowań czy pamiątkowych tabliczek.

Nowości kinowe Aktualne informacje z filmowego świata
Repertuary multipleksów zmieniają się tak szybko, że trudno za nimi nadążyć. Nasz portal powstał zmyślą o tych, którzy lubią być na bieżąco. Prezentujemy interesujące nowości kinowe i zamieszczamy recenzje filmów, które szczególnie zapadły nam w pamięć. Uczciwie uprzedzamy o ekranowych niewypałach, ale nie stronimy też od zachwytów.