logo

Centrum biznesu

Wydarzenia kulturalne, studio fotograficzne

Sesje narzeczeńskie Częstochowa Fotograf ślubny
Jako doświadczony fotograf ślubny oferuję parom z Śląska kreatywne i przede wszystkim profesjonalnie wykonane zdjęcia z ceremonii zaślubin, przygotowań oraz przyjęcia weselnego. Poza reportażem wykonuję również oryginalne sesje narzeczeńskie oraz w plenerze, które oddadzą zarówno uczucie łączące przyszłych małżonków, jak i ich wspólne zamiłowania i pasje. W moim portfolio znajdziecie Państwo zarówno szalone, jak i bardziej klasyczne oraz romantyczne sesje. Dokładam wszelkich starań, aby w kadrze zatrzymać te ulotne, lecz jakże ważne dla Państwa, Waszej rodziny i przyjaciół chwile.

Szkoła tańca Wrocław Breakdance
Od ponad 20 lat nasza szkoła tańca we Wrocławiu uczy i bawi zarówno dorosłych, jak i dzieci. Zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala nam na zaoferowanie szeregu metod, które są wykorzystywane podczas prowadzonych przez naszych instruktorów zajęć m.in. hip-hopu, baletu, jazzu, street dance czy wielu innych.

aparat jednorazowy
Wysokiej jakości sprzęt fotograficzny i akcesoria, takie jak akumulatorki, baterie alkaliczne czy aparat jednorazowy, to główny asortyment naszego sklepu internetowego. W celu zapoznania się z naszą ofertą sprzętu fotograficznego, zapraszamy na stronę, dostępną pod adresem podanym w linku. Fotograficzne akcesoria dostępne są w atrakcyjnych cenach!

Artykuły szkolne Astra Plecaki, tornistry, piórniki i wiele więcej
Szeroka gama produktów oraz ich wysoka jakość sprawiają, że klienci chętnie odwiedzają nasz sklep internetowy. Polecamy bardzo praktyczne, wydajne i kolorowe artykuły szkolne Astra. Są to, między innymi, długopisy zmazywalne, kleje, farby w pędzelkach, zestawy kredek, piórniki, tornistry oraz wiele innych. Polecamy plecaki, które występują zarówno w wersji dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Posiadają specjalne wzmocnienia i zostały skonstruowane tak, aby nie powodowały skrzywienia kręgosłupa. Funkcjonalne kieszonki pozwalają na utrzymanie porządku.

Kino plenerowe Pokazy filmowe outdoor
Niezależnie od tego, czy chciałbyś zrealizować jednorazową transmisję meczu w ogródku czy cały cykl filmowy gdzieś w otwartej przestrzeni - nasza firma zapewni pełną obsługę takiego wydarzenia. Organizujemy kino plenerowe, samochodowe oraz transmisje na żywo. Zapewniamy niezbędny sprzęt, jak choćby dmuchane ekrany, projektory czy leżaki.

Usługi fotograficzne
W naszej firmie szczycimy się tym, że w pracy wykorzystujemy najnowocześniejsza technikę, dzięki temu nasze usługi fotograficzne są na tak wysokim poziomie, a ich wachlarz nieustannie się rozszerza. Niedawno, do swojej oferty wprowadziliśmy filmy 3d, a także filmowanie dronem, dzięki czemu możemy jeszcze ciekawiej utrwalać ważne dla Państwa chwile.

fotografia artystyczna galeria Zdjęcia na sprzedaż
Robienie zdjęć to Twoja życiowa pasja i czujesz, że jesteś w tym dobry? Przekonaj się, czy możesz na tym zarabiać - fotografia artystyczna to jeden z obszarów, w ramach których nasza galeria sztuki online wystawia twórczość. Zarejestruj się, uzupełnij profil, wystaw zdjęcia i czekaj na potencjalnego klienta, na pewno się zjawi!