logo

Centrum biznesu

Wydarzenia kulturalne, studio fotograficzne

Sesje narzeczeńskie Częstochowa Fotograf ślubny
Jako doświadczony fotograf ślubny oferuję parom z Śląska kreatywne i przede wszystkim profesjonalnie wykonane zdjęcia z ceremonii zaślubin, przygotowań oraz przyjęcia weselnego. Poza reportażem wykonuję również oryginalne sesje narzeczeńskie oraz w plenerze, które oddadzą zarówno uczucie łączące przyszłych małżonków, jak i ich wspólne zamiłowania i pasje. W moim portfolio znajdziecie Państwo zarówno szalone, jak i bardziej klasyczne oraz romantyczne sesje. Dokładam wszelkich starań, aby w kadrze zatrzymać te ulotne, lecz jakże ważne dla Państwa, Waszej rodziny i przyjaciół chwile.

Szkoła tańca Wrocław Breakdance
Od ponad 20 lat nasza szkoła tańca we Wrocławiu uczy i bawi zarówno dorosłych, jak i dzieci. Zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala nam na zaoferowanie szeregu metod, które są wykorzystywane podczas prowadzonych przez naszych instruktorów zajęć m.in. hip-hopu, baletu, jazzu, street dance czy wielu innych.

aparat jednorazowy
Wysokiej jakości sprzęt fotograficzny i akcesoria, takie jak akumulatorki, baterie alkaliczne czy aparat jednorazowy, to główny asortyment naszego sklepu internetowego. W celu zapoznania się z naszą ofertą sprzętu fotograficznego, zapraszamy na stronę, dostępną pod adresem podanym w linku. Fotograficzne akcesoria dostępne są w atrakcyjnych cenach!

Artykuły szkolne Astra Plecaki, tornistry, piórniki i wiele więcej
Szeroka gama produktów oraz ich wysoka jakość sprawiają, że klienci chętnie odwiedzają nasz sklep internetowy. Polecamy bardzo praktyczne, wydajne i kolorowe artykuły szkolne Astra. Są to, między innymi, długopisy zmazywalne, kleje, farby w pędzelkach, zestawy kredek, piórniki, tornistry oraz wiele innych. Polecamy plecaki, które występują zarówno w wersji dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Posiadają specjalne wzmocnienia i zostały skonstruowane tak, aby nie powodowały skrzywienia kręgosłupa. Funkcjonalne kieszonki pozwalają na utrzymanie porządku.

Szkoła tańca Szkoła tańca
Nauczymy Was podstawowych kroków, figur i płynnego poruszania się w parach, przede wszystkim jednak pokażemy jak się dobrze bawić. Nasza szkoła tańca w Zabrzu prowadzi kursy dla osób początkujących i bardziej zaawansowanych. Uczymy m.in. stylu towarzyskiego, bachaty, tanga argentyńskiego czy popularnych na weselach walców wiedeńskiego i angielskiego.

Odbitki zdjęć online Łatwy sposób na wywołanie fotografii
Chcesz wywołać zrobione przez Ciebie fotografie, ale nie masz czasu, by wstąpić do studia? Mamy propozycję - pozwól, by studio zagościło u Ciebie, a dokładniej: w Twoim komputerze lub laptopie! Zainstaluj naszą aplikację dostępną w systemie Windows i zamów odbitki zdjęć online, które wyślemy pod wskazany adres.

pieczątki firmowe artykuły biurowe
Gdy chcemy zaistnieć w biznesie, z pewnością stemple się nam przydadzą. Cała księgowość i administracja polegają na tym, aby szybko i łatwo pieczętować dokumenty. Aby to zadanie było możliwe do zrealizowania, potrzebne są pieczątki firmowe. Możemy na nich zamieścić napis, logo, zdjęcie, grafikę – zależnie od naszych upodobań. Dodatkowo dobieramy gamę kolorystyczną dla naszej odbitki, aby nadać jej cechy indywidualne. W ten sposób wyróżnimy swoją firmę. Co jeszcze ważne, nasze stemple będą wydajne, zachowają wysoką trwałość i świeżość kopii dzięki innowacyjnej technologii.