logo

Centrum biznesu

Wydarzenia kulturalne, studio fotograficzne

Zespół weselny http://amigos.net.pl/
Zespół weselny to tylko kropla w morzu jeśli chodzi o przygotowania do wesela. Zarówno o zespole o zespole muzycznym na wesele, jak i sali balowej należy zacząć myśleć dużo wcześniej, aby mieć większy wybór. Im później zaczniemy szukać, tym mniejsze szanse na to, że zespół na wesela, który gra odpowiednią muzykę będzie miał wolny termin. Nie czekaj! Gwarantujemy, że wesele z zespołem Amigos zapamiętasz na długo.

zdjęcia ślubne Łódź Fotografia w dniu ślubu
Każdy, chce, by dzień wstąpienia w związek małżeński był wyjątkowy i niepowtarzalny. Warto uwiecznić te magiczne chwile na zdjęciach i wracać do nich zawsze wtedy, gdy poczujemy taką potrzebę. Korzystając z naszych usług możesz być pewien, że współpraca z nami przyniesie Ci wiele powodów do zadowolenia i pomoże sprawić, by ślub stał się wspaniałym wydarzeniem. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie dostępna jest pełna oferta oraz przykładowa galeria zdjęć. Skorzystaj z oferty profesjonalisty.

Kamerzysta Zakopane Kiszela Photography - najpiękniejsze chwile życia uwiecznimy dla Ciebie na filmie
Już od wielu lat Piotr Gdulski z Zakopanego utrwala na taśmie najpiękniejsze chwile z życia różnych ludzi. Korzystając z usług firmy Kiszela Photography możesz mieć pewność najwyższej jakości i oryginalnego montażu ujęć. Nasz kamerzysta zadba by produkcja stała na wysokim poziomie - zarówno w warstwie artystycznej, jak i technicznej. Wideo i zdjęcia możemy dla was wykonać nie tylko w Małopolsce - jesteśmy otwarci na podróże do najpiękniejszych miejsc na ziemi, czego dowodem są nasze projekty z Włoch czy USA.

Kotki ręcznie robione Przytulanki wykonywane ręcznie
Oferujemy wyjątkowej urody maskotki idealne jako podarunek dla maluszka w każdym wieku. Proponujemy ręcznie robione kotki, króliczki, misie oraz słoniki, które z pewnością wprawią w zachwyt Wasze pociechy. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi unikatowymi przytulankami dla małych i dużych!

plecaki fotograficzne
Nasz sklep internetowy poleca wyjątkowo funkcjonalne plecaki fotograficzne. Z naszymi plecakami logistyczne pakowanie okazuje się łatwe i przyjemne. Nasze produkty wyposażone są w specjalnie dostosowane przegrody na obiektywy, filmy i inne akcesoria do aparatu foto. Zapraszamy do zapoznania się z nimi na naszej stronie internetowej.