logo

Centrum biznesu

Wydarzenia kulturalne, studio fotograficzne

Sesje narzeczeńskie Częstochowa Fotograf ślubny
Jako doświadczony fotograf ślubny oferuję parom z Śląska kreatywne i przede wszystkim profesjonalnie wykonane zdjęcia z ceremonii zaślubin, przygotowań oraz przyjęcia weselnego. Poza reportażem wykonuję również oryginalne sesje narzeczeńskie oraz w plenerze, które oddadzą zarówno uczucie łączące przyszłych małżonków, jak i ich wspólne zamiłowania i pasje. W moim portfolio znajdziecie Państwo zarówno szalone, jak i bardziej klasyczne oraz romantyczne sesje. Dokładam wszelkich starań, aby w kadrze zatrzymać te ulotne, lecz jakże ważne dla Państwa, Waszej rodziny i przyjaciół chwile.

Nowości kinowe Aktualne informacje z filmowego świata
Repertuary multipleksów zmieniają się tak szybko, że trudno za nimi nadążyć. Nasz portal powstał zmyślą o tych, którzy lubią być na bieżąco. Prezentujemy interesujące nowości kinowe i zamieszczamy recenzje filmów, które szczególnie zapadły nam w pamięć. Uczciwie uprzedzamy o ekranowych niewypałach, ale nie stronimy też od zachwytów.

Teatr Rzeszów
Naszą specjalnością jest umożliwianie kontaktów międzykulturowych, organizacja wydarzeń artystycznych oraz organizacja spotkań, zajęć i aktywności fizycznych. Teatr w Rzeszowie to taniec, teatr i śpiew, a także realizacja potrzeby ruchu i ekspresji, budowanie świadomości ciała, wernisaże, warsztaty, pokazy, koncerty i wiele innych. Zapraszamy