logo

Centrum biznesu

Wydarzenia kulturalne, studio fotograficzne

plecaki fotograficzne
Nasz sklep internetowy poleca wyjątkowo funkcjonalne plecaki fotograficzne. Z naszymi plecakami logistyczne pakowanie okazuje się łatwe i przyjemne. Nasze produkty wyposażone są w specjalnie dostosowane przegrody na obiektywy, filmy i inne akcesoria do aparatu foto. Zapraszamy do zapoznania się z nimi na naszej stronie internetowej.

Sesje narzeczeńskie Częstochowa Fotograf ślubny
Jako doświadczony fotograf ślubny oferuję parom z Śląska kreatywne i przede wszystkim profesjonalnie wykonane zdjęcia z ceremonii zaślubin, przygotowań oraz przyjęcia weselnego. Poza reportażem wykonuję również oryginalne sesje narzeczeńskie oraz w plenerze, które oddadzą zarówno uczucie łączące przyszłych małżonków, jak i ich wspólne zamiłowania i pasje. W moim portfolio znajdziecie Państwo zarówno szalone, jak i bardziej klasyczne oraz romantyczne sesje. Dokładam wszelkich starań, aby w kadrze zatrzymać te ulotne, lecz jakże ważne dla Państwa, Waszej rodziny i przyjaciół chwile.

Studio zdjęciowe Śląsk Studio fotograficzne
Wykonując swój zawód i jednocześnie w całości oddając się swojej pasji, mam czasami wrażenie, jakbym zatrzymywał czas. Ta niezwykłe umiejętność pozwala na tworzenie niezwykłych fotografii artystycznej na Śląsku, które pozostawiają w pamięci świeży obraz najwspanialszych wydarzeń. Zapewniam satysfakcję i piękne zdjęcia.