logo

Centrum biznesu

Wysiłek fizyczny, sport

Bieżnie treningowe Najlepszy sprzęt do ćwiczeń
Oferujemy Państwu najlepszej jakości bieżnie treningowe! Są przede wszystkim solidnie wykonane, trwałe i estetycznie wyglądające. Pasują zarówno do wystroju siłowni, jak i pomieszczeń mieszkalnych. Jeśli zdecydują się Państwo na zakup bieżni treningowych, będą mieli Państwo okazję poprawić swoją kondycję, spalić nadmiernie zebrany tłuszcz, poprawić swój wygląd i zdrowie! Ćwiczenia na naszych urządzeniach to również świetna zabawa, czyli połączenie przyjemności z pożytecznością! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Spodenki triathlonowe Komfortowa i wytrzymała odzież sportowa
Trening sportowy, oprócz ogromnej satysfakcji, może przynieść również spory dyskomfort - szczególnie, gdy niewłaściwie dobierzemy sobie odzież sportową. Aby uniknąć otarć i słabego przepływu powietrza zaopatrz się nasze spodenki triathlonowe, a także koszulki oraz czapki. Są one wykonane z szybkoschnących materiałów, które wyróżniają się elastycznością i idealnie dopasują się do każdego ciała.

Rowery Kellys Warszawa Rowery Kellys Warszawa
Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu rowerowego, który znajduję się w Warszawie. Zajmujemy się sprzedażą jednośladów najwyższej jakości, pochodzących od polskiego producenta. W naszej ofercie znajdują się zarówno modele miejskie, które stają się coraz bardziej popularne, jak i górskie, szosowe i trekkingowe, a także wiele innych. Posiadamy modele dostosowane dla mężczyzn, kobiet i dzieci, o odpowiedniej wielkości kół oraz różnych budowach ramy.

Maty do ćwiczeń Lord4Sport
Zdajemy sobie sprawę z tego, z jakimi trudnościami możecie borykać się, jeżeli jakiś czas temu przeszliście kontuzje, operacje czy urazy. Wiemy także, że codzienne dbanie o siebie wymaga wielu wyrzeczeń. Sklep Lord4Sport postawił sobie ze cel dostarczanie na rynek rozwiązań, dzięki którym uda Wam się dużo łatwiej podchodzić do fizjoterapii oraz codziennych treningów. W naszym asortymencie znalazła się m. in. świetna mata do ćwiczeń, która idealnie sprawdza się zarówno w domach, jak i na salach w siłowniach czy obiektach terapeutycznych.

Odzież termoaktywna Sklep chodzezkijami.pl
Aktywność fizyczna staje się dziś coraz bardziej popularna, a co za tym idzie rośnie zainteresowanie, jakim cieszy się odzież termoaktywna. Te elementy garderoby, które znaleźć można w naszej ofercie, wykonane są z tzw. materiałów oddychających, które zapewniają użytkownikowi komfort cieplny. Nasza odzież termoaktywna wchłania pot, który powstaje podczas aktywności, dzięki czemu nie pozwala na powstanie wrażenia wilgoci i chłodu. Posiadamy produkty przeznaczone dla kobiet, a także dla mężczyzn, a wszyscy liczyć mogą na najwyższy komfort.

buty rowerowe centrum rowerowe
Jeżeli jeździsz na rowerze, to doskonale wiesz jak wymagające są to treningi. Pracuje praktycznie całe twoje ciało. Warto zadbać więc o odpowiednie wyposażenie, które zwiększy efektywność wyników. W zależności od tego, jaki rodzaj kolarstwa preferujesz, powinieneś dobrać odpowiednie buty rowerowe. Muszą one być kompatybilne z określonym rodzajem pedałów. Oferujemy zarówno modele do jazdy MTB, jak i szosowej. Ciekawą propozycją są także wersje damskie albo zimowe. Wszystkie jednak pozwolą na osiągnięcie lepszych wyników.

Benefity dla pracowników Oferta sportowa dla pracodawców
Z naszych usług mogą skorzystać również korporacje. Bardzo ciekawym rozwiązaniem, które uatrakcyjni benefity dla pracowników, jest dodanie do oferty opcji korzystania z treningów EMS. Zajęcia są przeprowadzane z instruktorem i z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb, dzięki czemu zyskują na popularności.