logo

Centrum biznesu

Wysiłek fizyczny, sport

Akcesoria rowerowe Akcesoria do roweru online
Jeżeli Twój ukochany jednoślad uległ wypadkowi i uszkodzeniu, nie musisz martwić się o drogie części zamienne u serwisanta. Sklep, w którym sprzedawane są przede wszystkim rowery górskie i miejskie, oferuje także zamienniki od producentów w niższych cenach. W Centrum K2 znajdziesz między innymi akcesoria rowerowe takie jak: bagażniki, błotniki, uchwyty kierownicy, mechanizmy karbowe, linki, pancerze, obręcze, stery, siodła i sztyce, a także bidony, plecaki, gogle i elektronikę do mierzenia pokonanych kilometrów.

Bieżnie treningowe Najlepszy sprzęt do ćwiczeń
Oferujemy Państwu najlepszej jakości bieżnie treningowe! Są przede wszystkim solidnie wykonane, trwałe i estetycznie wyglądające. Pasują zarówno do wystroju siłowni, jak i pomieszczeń mieszkalnych. Jeśli zdecydują się Państwo na zakup bieżni treningowych, będą mieli Państwo okazję poprawić swoją kondycję, spalić nadmiernie zebrany tłuszcz, poprawić swój wygląd i zdrowie! Ćwiczenia na naszych urządzeniach to również świetna zabawa, czyli połączenie przyjemności z pożytecznością! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Trener personalny EMS Wrocław Treningi bez wysiłku
Chcesz ukształtować wymarzoną sylwetkę, pozbyć się cellulitu lub tkanki tłuszczowej i wzmocnić mięśnie? Trener personalny EMS przeprowadzi Cię przez proces elektrostymulacji mięśniowej, dzięki której aktywizowane są wszystkie partie ciała. Odwiedź nas we Wrocławiu i przekonaj się, że bezbolesne pobudzanie mięśni impulsami prądu to idealne rozwiązanie dla Ciebie!