logo

Centrum biznesu

Opieka medyczna, lekarze

Dentysta Bydgoszcz Zabiegi dentystyczne
Jeśli potrzebny jest Wam sprawdzony i rzetelny dentysta Bydgoszcz jest miastem, w którym możecie odwiedzić nasze gabinety. Znajdziecie w nich pomoc ze strony doświadczonych specjalistów, wykonujących liczne zabiegi stomatologiczne. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają w pełni zadbać nie tylko o zdrowie, ale także piękny i estetyczny wygląd dla Waszych zębów. Gwarantujemy naszym pacjentom fachową opiekę, ale także najlepsze ceny. Leczenie realizowane jest dzięki wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu.

Chirurg stomatolog Poznań Usługi stomatologiczne City-Dental
Zapraszamy do sprawdzenia oferty poznańskiego chirurga stomatologa w gabinecie City-Dental. Znajdą u nas Państwo usługi stomatologiczne, włącznie z pełną diagnostyką, prześwietleniami szczęk, etc. Pomocy udzieli Państwu specjalista - stomatolog ortodonta, protetyk, a także wspomniany chirurg. Na stronie internetowej mogą Państwo poznać cały zakres naszej oferty wraz z przejrzystym cennikiem.

Fartuch laboratoryjny http://dlapacjenta.pl/sklep/index.php/cPath/145_294_309
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty naszej firmy, która obejmuje szeroki asortyment różnego rodzaju odzieży medycznej. W ofercie posiadamy między innymi fartuch laboratoryjny, folie na buty, czepki dla pielęgniarek, spodnie oraz bluzy. Polecamy również serdecznie odzież jednorazową.

Klinika medycyny estetycznej Poznań Zabiegi anti-aging w przychodni Profemed
Firma Profemed prowadzi sieć specjalistycznych przychodni lekarskich i niepublicznych placówek ochrony zdrowia. Klinika medycyny estetycznej w Poznaniu prowadzi zabiegi z zakresu zwalczania oznak starzenia i rewitalizacji skóry całego ciała. Procedury zmierzają w kierunku zwalczania niedoskonałości wynikających z wieku, takich jak zmarszczki, utrata jędrności, przebarwienia, ale także z kondycji skóry, a więc zmian potrądzikowych itp. Głównym zadaniem tej dyscypliny jest usuwanie defektów w sposób bezinwazyjny.

Oliwa z oliwek z cytryną Zdrowy Sklep - naturalna żywność
Każda potrawa staje się wyjątkowym, a zarazem zdrowym dla organizmu doznaniem, jeżeli nie są w niej użyte żadne sztuczne konserwanty, barwniki, a także sól i cukier. W asortymencie Zdrowego Sklepu znajduje się oliwa z oliwek z cytryną, gorzką pomarańczą, a także z dodatkiem czosnku. Wszystkie pochodzą z greckiej wyspy Zakynthos.

Rehabilitacja neurologiczna Dom seniora Atma z rehabilitacją
Centrum opieki leczniczej Atma w Bydgoszczy to dom seniora z opieką stacjonarną i możliwością zakwaterowania na turnusach. Świadczymy opiekę całodobową z udziałem personelu medycznego. W kręgu usług znajdują się m.in. rehabilitacja neurologiczna, po udarze, fizjoterapia metodą PNF i inne. Zajmujemy się przywracaniem sprawności utraconej wskutek chorób związanych z wiekiem podeszłym, jak i wypadków, podczas których doszło do uszkodzenia narządu ruchu. Pod naszym okiem seniorzy odzyskują dobre samopoczucie.