logo

Centrum biznesu

Finansowo, Ekonomicznie, Biznes w sieci

Usługi księgowe Kraków Usługi o podstawach prawnych
Nasza codzienność opiera się na konsultacjach, udzielaniu porad oraz prowadzeniu ksiąg rachunkowych. Usługi księgowe w naszym wykonaniu to ogromne wsparcie strategiczne dla wielu firm z Krakowa. Zawsze mamy na uwadze Państwa interesy oraz bezpieczeństwo kapitału. Jesteśmy w stanie zająć się także optymalizacjami podatkowymi.

Dotacje unijne dla firm jednoosobowych Dotacje dla małych spółek
Każdy przedsiębiorca, szczególnie właściciel niewielkiej spółki, ma możliwość uzyskać pełne wsparcie od Unii Europejskiej. Wspólna, która ukierunkowana jest na rozwój gospodarczy, przekazuje krajom członkowskim bardzo korzystne dofinansowania. Jednak dotacje unijne dla firm jednoosobowych są cały czas rzadkością, co najczęściej wynika ze źle rozpisanego projektu. Współpraca z naszymi ekspertami pozwoli Państwu skorzysta z wyjątkowego wsparcia i mieć pewność, że przygotowane i wypełnione wnioski są w pełni poprawne.

Direct mail Wysyłanie listów do klientów
Szukasz firmy świadczącej usługi z zakresu Direct mail? W takim wypadku koniecznie zajrzyj na stronę internetową firmy Unobrand, która zajmuje się tego typu pracami marketingowymi. Ich listy zawsze przyciągają uwagę każdego z potencjalnych klientów i zachęcają do otwarcia oraz zapoznania się z zawartą ofertą.

Outplacement
W ramach naszych profesjonalnych usług proponujemy również proces Outplacement, który jest niezwykle pomocny podczas zwalniania grupy, bądź pracowników indywidualnych. Proponujemy zawsze sprawdzone i najlepsze rozwiązania zarówno dla firmy, jak i pracowników. Zapraszamy zatem do zapoznania się i skorzystania z naszych usług!

Jak założyć firmę w UK Tax Optimal - pomożemy Ci założyć przedsiębiorstwo w Wielkiej Brytanii
Planujecie Państwo prowadzić swoją działalność gospodarczą poza granicami kraju? Jeśli tak, wsparcie jakie świadczymy w ramach działalności przedsiębiorstwa Tax Optimal z pewnością Was zainteresuje. Zwłaszcza jeśli interesuje Was jak założyć firmę w UK. Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się między innymi pełną rejestracją, sprawozdaniami finansowymi, a także wykonywaniem rozliczeń czy notarialnych kopii dokumentów. Siedzibę firmy możecie znaleźć na terenie Poznania - serdecznie zapraszamy do kontaktu!

obsługa księgowa warszawa Obsługa księgowości z firmą Finanse EG
Nasze warszawskie Biuro Rachunkowe zapewnia profesjonalne usługi w zakresie obsługi kadrowo-płacowej, reprezentacji Klienta w urzędach, a także organizacji systemu. Finanse EG świadczy usługi księgowe, które obejmują prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, opracowanie planu kont oraz ocenę organizacji systemu rachunkowości.

zarządzanie flotą pojazdów Zarządzanie flotą pojazdów
Firma Alphabet Polska to profesjonalny car fleet management, a więc zarządzanie flotą pojazdów. Zapewniamy kompleksowe podejście do realizowanych zleceń - każdego Klienta traktujemy w pełni indywidualnie i zajmujemy się wszystkimi pojazdami, które są objęte umową leasingową. Dzięki temu oszczędzacie państwo czas i eliminujecie ryzyko wszelkiego rodzaju błędów księgowych. Zapewniamy też usługi serwisowe, dokonujemy analizy finansowych i przedstawiamy raporty, jak również dbamy o odpisy amortyzacyjne