logo

Centrum biznesu

Finansowo, Ekonomicznie, Biznes w sieci

Syndyk Syndyk i ogłoszenie bankructwa
Opieka nad firmami nigdy nie może opierać się na doradztwie oraz standardowych usługach prawniczych. Musi ona również obejmować wieloaspektowy zakres działalności biznesu - także w kontekście bankructwa. Dlatego też nasza Kancelaria prawna pragnie zapewnić pełną ochronę prawną wszystkim Klientom. Występujemy w roli syndyka masy upadłościowej oraz pełnomocnika. Dbamy o interesy naszych Klientów oraz minimalizację strat związanych z koniecznością ogłoszenia bankructwa (także w przypadku osoby fizycznej).

Karta kredytowa Płatności bezgotówkowe
Jeśli chcesz otrzymać 300 złotych zwrotu za płatności bezgotówkowe, to nasza karta kredytowa jest dla Ciebie. Używając jej w kinach, teatrach, hotelach, restauracjach oraz sklepach odzieżowych, otrzymasz zwrot w wysokości 1% wartości każdej transakcji. Zarobione pieniądze wrócą na Twój rachunek na koniec każdego kwartału.

Zasiłek rodzinny Świadczenia rodzinne w Niemczech
Pomożemy wypłacić zasiłek rodzinny na dzieci Polakom pracującym w Niemczech. Na naszej stronie internetowej znajdują się aktualne stawki Kindergeld przypadające na każde dziecko. Wszyscy rodacy mogą pobierać świadczenia w kraju pracy, nawet jeśli są one pobierane na ojczyźnie i dzieci nie mieszkają za granicą.

sejf gabinetowy sejf gabinetowy
Na naszej stronie internetowej znajdziesz szeroki wybór kas pancernych i szaf na broń. U nas kupisz także sejfy biurowe, które są idealne do przechowywania dokumentów, weksli czy gotówki. Stanowią element wyposażenia biur, sklepów czy kancelarii. Standardowo są wyposażone w zamek kluczowy, który zabezpiecza drogocenne przedmioty przed włamaniem.

Biuro rachunkowe Biuro rachunkowe
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich tych tych, którym potrzebne jest profesjonalne i rzetelne biuro rachunkowe w Gdańsku i terenie Trójmiasta. Dzięki pomocy ze strony naszych doświadczonych specjalistów możliwe jest uzyskiwanie regularnego prowadzenia potrzebnych Wam dokumentacji. Pełny wykaz naszych usług znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kredyt hipoteczny Kredyt na mieszkanie
Zdaję sobie sprawę, że oferta banków dostępna na rynku może przytłoczyć przeciętnego, nieobytego w świecie finansów obywatela. Z moją pomocą przekonasz się, że kredyty hipoteczne to tylko narzędzia do osiągania celów, a zaciąganie ich nie musi wiązać się ze stresem. Przejdę z Tobą przez wszystkie etapy tego procesu: od porównywania ofert po finalną wypłatę środków.

Polski ład podatek liniowy Zmiany w rozliczeniach podatkowych
Nowy rok przyniósł wiele zmian w rozliczeniach z urzędami skarbowymi. Wprowadzony Polski Ład sprawił, że wielu przedsiębiorców zdecydowało się przejść na korzystny podatek liniowy, przy dochodach miesięcznych około 10 tys. złotych. Więcej informacji mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej.

Ubezpieczenie firmy OC Agencja ubezpieczeniowa
Wszechstronnie i od wielu lat zajmujemy się ubezpieczeniami - ich dopasowaniem do oczekiwań klientów oraz doborem najodpowiedniejszej opcji. Ubezpieczenie firmy OC to jedna z polis, dzięki której powstałe w związku z działalnością szkody wyrządzone osobom trzecim będą zabezpieczone odszkodowaniem i zamortyzują zaistniałe koszty.

Obsługa postępowań restrukturyzacyjnych i upadłościowych Pomoc w postępowaniach sądowych dla przedsiębiorstw
Przedsiębiorstwa, które są na drodze do wyjścia z kryzysu finansowego muszą być przygotowane na podjęcie działań w zakresie prawnym, które mają na celu ustabilizowanie ich sytuacji. Obsługa postępowań restrukturyzacyjnych i upadłościowych firm jest dziedziną, w której specjalizuje się nasza kancelaria.

komornik Puławy Egzekucje komornicze
Zajmujący się m.in. egzekucjami i licytacjami komornik, działa przy Sądzie Rejonowym w Puławach. Licytacje odbywają się gdy wierzyciel posiada tytuł wykonawczy. Dokument ten musi być poświadczony przez sąd. Może mieć formę umowy mediacyjnej, podpisanej przez obie strony. Umożliwia to funkcjonariuszowi podjęcie się egzekucji majątku.