logo

Centrum biznesu

Finansowo, Ekonomicznie, Biznes w sieci

Usługi księgowe Kraków Usługi o podstawach prawnych
Nasza codzienność opiera się na konsultacjach, udzielaniu porad oraz prowadzeniu ksiąg rachunkowych. Usługi księgowe w naszym wykonaniu to ogromne wsparcie strategiczne dla wielu firm z Krakowa. Zawsze mamy na uwadze Państwa interesy oraz bezpieczeństwo kapitału. Jesteśmy w stanie zająć się także optymalizacjami podatkowymi.

zarządzanie flotą pojazdów Zarządzanie flotą pojazdów
Firma Alphabet Polska to profesjonalny car fleet management, a więc zarządzanie flotą pojazdów. Zapewniamy kompleksowe podejście do realizowanych zleceń - każdego Klienta traktujemy w pełni indywidualnie i zajmujemy się wszystkimi pojazdami, które są objęte umową leasingową. Dzięki temu oszczędzacie państwo czas i eliminujecie ryzyko wszelkiego rodzaju błędów księgowych. Zapewniamy też usługi serwisowe, dokonujemy analizy finansowych i przedstawiamy raporty, jak również dbamy o odpisy amortyzacyjne

Syndyk Syndyk i ogłoszenie bankructwa
Opieka nad firmami nigdy nie może opierać się na doradztwie oraz standardowych usługach prawniczych. Musi ona również obejmować wieloaspektowy zakres działalności biznesu - także w kontekście bankructwa. Dlatego też nasza Kancelaria prawna pragnie zapewnić pełną ochronę prawną wszystkim Klientom. Występujemy w roli syndyka masy upadłościowej oraz pełnomocnika. Dbamy o interesy naszych Klientów oraz minimalizację strat związanych z koniecznością ogłoszenia bankructwa (także w przypadku osoby fizycznej).

Karta kredytowa Płatności bezgotówkowe
Jeśli chcesz otrzymać 300 złotych zwrotu za płatności bezgotówkowe, to nasza karta kredytowa jest dla Ciebie. Używając jej w kinach, teatrach, hotelach, restauracjach oraz sklepach odzieżowych, otrzymasz zwrot w wysokości 1% wartości każdej transakcji. Zarobione pieniądze wrócą na Twój rachunek na koniec każdego kwartału.

Ubezpieczenie komunikacyjne OC i AC dla Twojego auta
Musisz ubezpieczyć swój samochód? Szukasz nowoczesnej, dobrze zorganizowanej polisy, która nie nadszarpnie twojego budżetu? Skorzystaj ze specjalnej oferty dla kierowców przygotowanej przez agencję Aseko. Na naszej stronie internetowej szybko obliczysz, jaką składkę zapłacisz na OC, AC i NNW. Gwarantujemy, że oferujemy najniższe ceny na rynku.

Tłumaczenia naukowe Przekładanie tekstów specjalistycznych
Nasze tłumaczenia naukowe charakteryzują się nienaganną poprawnością stylistyczną i interpunkcyjną oraz spełnianiem wszelkich standardów przy tworzeniu publikacji akademickich. Specjalizujemy się w przekładaniu efektów badań w języku polskim oraz angielskim. Staramy się stworzyć taki efekt, aby czytelnik nie był w stanie określić, czy tekst został przełożony, czy autor oryginalnie napisał go w takiej właśnie formie.

Tłumaczenia techniczne
Jednym z ważnych elementów naszej oferty są tłumaczenia techniczne, które obejmują takie dokumenty jak programy funkcjonalno – użytkowe, decyzje środowiskowe czy kontrakty. Przekłady wykonywane w naszym biurze to nie tylko gwarancja pełnej zgodności językowej, ale też merytorycznej. Serdecznie zapraszamy!

Zasiłek rodzinny Świadczenia rodzinne w Niemczech
Pomożemy wypłacić zasiłek rodzinny na dzieci Polakom pracującym w Niemczech. Na naszej stronie internetowej znajdują się aktualne stawki Kindergeld przypadające na każde dziecko. Wszyscy rodacy mogą pobierać świadczenia w kraju pracy, nawet jeśli są one pobierane na ojczyźnie i dzieci nie mieszkają za granicą.

Obsługa kadrowa
Jeżeli poszukujesz nowoczesnego, kreatywnego oraz odpowiedzialnego biura rachunkowego, to koniecznie zapoznaj się z naszymi propozycjami. Smart Finance 24 to zespół ekspertów, którzy z przyjemnością zajmą się codzienną, standardową obsługą kadrową oraz innymi zadaniami wynikającymi z charakteru księgowości. Swoją siedzibę posiadamy w Warszawie.