logo

Centrum biznesu

Finansowo, Ekonomicznie, Biznes w sieci

Syndyk Syndyk i ogłoszenie bankructwa
Opieka nad firmami nigdy nie może opierać się na doradztwie oraz standardowych usługach prawniczych. Musi ona również obejmować wieloaspektowy zakres działalności biznesu - także w kontekście bankructwa. Dlatego też nasza Kancelaria prawna pragnie zapewnić pełną ochronę prawną wszystkim Klientom. Występujemy w roli syndyka masy upadłościowej oraz pełnomocnika. Dbamy o interesy naszych Klientów oraz minimalizację strat związanych z koniecznością ogłoszenia bankructwa (także w przypadku osoby fizycznej).

Karta kredytowa Płatności bezgotówkowe
Jeśli chcesz otrzymać 300 złotych zwrotu za płatności bezgotówkowe, to nasza karta kredytowa jest dla Ciebie. Używając jej w kinach, teatrach, hotelach, restauracjach oraz sklepach odzieżowych, otrzymasz zwrot w wysokości 1% wartości każdej transakcji. Zarobione pieniądze wrócą na Twój rachunek na koniec każdego kwartału.

Zasiłek rodzinny Świadczenia rodzinne w Niemczech
Pomożemy wypłacić zasiłek rodzinny na dzieci Polakom pracującym w Niemczech. Na naszej stronie internetowej znajdują się aktualne stawki Kindergeld przypadające na każde dziecko. Wszyscy rodacy mogą pobierać świadczenia w kraju pracy, nawet jeśli są one pobierane na ojczyźnie i dzieci nie mieszkają za granicą.

sejf gabinetowy sejf gabinetowy
Na naszej stronie internetowej znajdziesz szeroki wybór kas pancernych i szaf na broń. U nas kupisz także sejfy biurowe, które są idealne do przechowywania dokumentów, weksli czy gotówki. Stanowią element wyposażenia biur, sklepów czy kancelarii. Standardowo są wyposażone w zamek kluczowy, który zabezpiecza drogocenne przedmioty przed włamaniem.

BHP Warszawa Usługi BHP-PPOŻ DAN-MAR
W ramach realizowanych u nas usług znajdziecie oferowane przez nas szkolenia BHP. Warszawa stanowi miasto, w którym znajdziecie naszą firmę. Przygotowane przez nas zagadnienia umożliwią Wam uzyskanie odpowiedniej wiedzy jak zachować się w sytuacji zagrożenia życia. Po zakończeniu kursu wydawane są certyfikaty.

Wycena mieszkania Toruń Profesjonalne szacowanie wartości majątku
Jesteśmy doświadczonym zespołem licencjonowanych rzeczoznawców budowlanych z siedzibą w Toruniu. Możemy dojechać do klienta również do Żnina oraz innych miast na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. W naszej ofercie znajduje się wycena mieszkania oraz innych nieruchomości, wykonywana na podstawie analizy rynku oraz oceny stanu budynku.

agencja pracy agencja pracy Poznań
Nasza agencja pracy tymczasowej to ogólnopolski lider zarządzania zasobami ludzkimi. Poprzez pozytywne i nowoczesne nastawienie, u Nas czeka Cię bezstresowa rekrutacja. Poznań to jedno z wielu miast, w których posiadamy swoje placówki. Złóż swoje CV w oddziale lub na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do współpracy!

Biuro rachunkowe Biuro rachunkowe
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich tych tych, którym potrzebne jest profesjonalne i rzetelne biuro rachunkowe w Gdańsku i terenie Trójmiasta. Dzięki pomocy ze strony naszych doświadczonych specjalistów możliwe jest uzyskiwanie regularnego prowadzenia potrzebnych Wam dokumentacji. Pełny wykaz naszych usług znajdą Państwo na stronie internetowej.

Biuro rachunkowe Biuro rachunkowe
Możemy zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu księgowości i finansów. Gdańskie biuro rachunkowe Abakus proponuje Wam doradztwo podatkowe, gospodarcze oraz prawne i marketingowe. Zajmujemy się również wystawianiem faktur zarówno w języku polskim jak i obcym a także przenoszeniem ich do formaty PDF oraz drukowaniem. Prowadzimy monitoring zobowiązań i należności oraz Księgę Przychodów i Rozchodów. Sporządzamy niezbędne deklaracje podatkowe oraz ewidencjonujemy zakupy i sprzedaż a także wynagrodzenia.

Kredyty hipoteczne Kredyt na mieszkanie
Zdaję sobie sprawę, że oferta banków dostępna na rynku może przytłoczyć przeciętnego, nieobytego w świecie finansów obywatela. Z moją pomocą przekonasz się, że kredyty hipoteczne to tylko narzędzia do osiągania celów, a zaciąganie ich nie musi wiązać się ze stresem. Przejdę z Tobą przez wszystkie etapy tego procesu: od porównywania ofert po finalną wypłatę środków.

materiały wizerunkowe Identyfikacja wizualna firmy
Chcemy dostarczać naszym klientom doskonałej jakości narzędzia, które pozwolą im stworzyć efektywną kampanię marketingową. Oferujemy atrakcyjne i niepowtarzalne materiały wizerunkowe oraz profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy. Gwarantujemy doskonałe wyniki w postaci większej liczby klientów.

Polski ład podatek liniowy Zmiany w rozliczeniach podatkowych
Nowy rok przyniósł wiele zmian w rozliczeniach z urzędami skarbowymi. Wprowadzony Polski Ład sprawił, że wielu przedsiębiorców zdecydowało się przejść na korzystny podatek liniowy, przy dochodach miesięcznych około 10 tys. złotych. Więcej informacji mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej.

Ubezpieczenie firmy OC Agencja ubezpieczeniowa
Wszechstronnie i od wielu lat zajmujemy się ubezpieczeniami - ich dopasowaniem do oczekiwań klientów oraz doborem najodpowiedniejszej opcji. Ubezpieczenie firmy OC to jedna z polis, dzięki której powstałe w związku z działalnością szkody wyrządzone osobom trzecim będą zabezpieczone odszkodowaniem i zamortyzują zaistniałe koszty.

Detektyw Warszawa Detektyw
Zapraszamy Państwa do naszej warszawskiego biura detektywistycznego w celu podjęcia współpracy ze specjalistami, działającymi zawsze zgodnie z oczekiwaniami Klientów. Realizujemy dla Państwa rozmaite cele, zapewniając kompleksowość oraz precyzję wszelkich działań. Zapraszamy do wynajęcia specjalistów od badań poligraficznych, wykrywania podsłuchów, poszukiwania osób czy windykacji, z którymi łatwiej będzie zdobyć określone informacje albo zapewnić sobie maksymalne bezpieczeństwo. Ceny ustalane indywidualnie.