logo

Centrum biznesu

Finansowo, Ekonomicznie, Biznes w sieci

Usługi księgowe Kraków Usługi o podstawach prawnych
Nasza codzienność opiera się na konsultacjach, udzielaniu porad oraz prowadzeniu ksiąg rachunkowych. Usługi księgowe w naszym wykonaniu to ogromne wsparcie strategiczne dla wielu firm z Krakowa. Zawsze mamy na uwadze Państwa interesy oraz bezpieczeństwo kapitału. Jesteśmy w stanie zająć się także optymalizacjami podatkowymi.

Direct mail Wysyłanie listów do klientów
Szukasz firmy świadczącej usługi z zakresu Direct mail? W takim wypadku koniecznie zajrzyj na stronę internetową firmy Unobrand, która zajmuje się tego typu pracami marketingowymi. Ich listy zawsze przyciągają uwagę każdego z potencjalnych klientów i zachęcają do otwarcia oraz zapoznania się z zawartą ofertą.

Outplacement
W ramach naszych profesjonalnych usług proponujemy również proces Outplacement, który jest niezwykle pomocny podczas zwalniania grupy, bądź pracowników indywidualnych. Proponujemy zawsze sprawdzone i najlepsze rozwiązania zarówno dla firmy, jak i pracowników. Zapraszamy zatem do zapoznania się i skorzystania z naszych usług!

Jak założyć firmę w UK Tax Optimal - pomożemy Ci założyć przedsiębiorstwo w Wielkiej Brytanii
Planujecie Państwo prowadzić swoją działalność gospodarczą poza granicami kraju? Jeśli tak, wsparcie jakie świadczymy w ramach działalności przedsiębiorstwa Tax Optimal z pewnością Was zainteresuje. Zwłaszcza jeśli interesuje Was jak założyć firmę w UK. Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się między innymi pełną rejestracją, sprawozdaniami finansowymi, a także wykonywaniem rozliczeń czy notarialnych kopii dokumentów. Siedzibę firmy możecie znaleźć na terenie Poznania - serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Obsługa księgowa Warszawa Obsługa księgowości z firmą Finanse EG
Nasze warszawskie Biuro Rachunkowe zapewnia profesjonalne usługi w zakresie obsługi kadrowo-płacowej, reprezentacji Klienta w urzędach, a także organizacji systemu. Finanse EG świadczy usługi księgowe, które obejmują prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, opracowanie planu kont oraz ocenę organizacji systemu rachunkowości.

zarządzanie flotą pojazdów Zarządzanie flotą pojazdów
Firma Alphabet Polska to profesjonalny car fleet management, a więc zarządzanie flotą pojazdów. Zapewniamy kompleksowe podejście do realizowanych zleceń - każdego Klienta traktujemy w pełni indywidualnie i zajmujemy się wszystkimi pojazdami, które są objęte umową leasingową. Dzięki temu oszczędzacie państwo czas i eliminujecie ryzyko wszelkiego rodzaju błędów księgowych. Zapewniamy też usługi serwisowe, dokonujemy analizy finansowych i przedstawiamy raporty, jak również dbamy o odpisy amortyzacyjne

Syndyk Syndyk i ogłoszenie bankructwa
Opieka nad firmami nigdy nie może opierać się na doradztwie oraz standardowych usługach prawniczych. Musi ona również obejmować wieloaspektowy zakres działalności biznesu - także w kontekście bankructwa. Dlatego też nasza Kancelaria prawna pragnie zapewnić pełną ochronę prawną wszystkim Klientom. Występujemy w roli syndyka masy upadłościowej oraz pełnomocnika. Dbamy o interesy naszych Klientów oraz minimalizację strat związanych z koniecznością ogłoszenia bankructwa (także w przypadku osoby fizycznej).