logo

Centrum biznesu

Szkolnictwo wyższe, edukacja, praca

Audyt BHP Kontrole dla firm - bezpieczeństwo
Jedną z bardzo polecanych przez nas usług jest audyt BHP. Są to kontrole, które pozwolą państwu zatroszczyć się o najlepszą jakość wyposażenia oraz organizacji pracy. Zgodność postępowania z dyrektywami oraz zasadami bezpieczeństwa umożliwi zwiększenie efektywności działań. Warunki takiej współpracy ustalamy indywidualnie - obejmują one zarówno cenę usługi, jak również jej zakres. Dzięki temu każdy przedsiębiorca może sięgnąć po takie techniki działania, które w całości odpowiadają jego potrzebom.

Politologia studia Wybór ścieżki naukowej
Zdana matura to przepustka do dalszego rozwoju naukowego dla młodych ludzi. Uczelnie proponują wiele kierunków, między innymi prawo, medycynę czy zarządzanie. Jeśli Twoje zainteresowania obejmują politykę i bezpieczeństwo publiczne, idealnym kierunkiem będzie politologia. Studia w trybie stacjonarnym pozwolą Ci zgłębić wiedzę i przygotować do zawodu.

Sprzątanie domów SOS
Jedną ze specjalności naszej firmy jest sprzątanie domów i mieszkań. Warszawa to miasto, na terenie którego działamy. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które pragną zachować czystość w swoim domu czy mieszkaniu, jednak nie znajdują odpowiednio dużo czasu, aby się tym zająć. Chętnie pomożemy Państwu w tej kwestii. Zapraszamy.

Podesty masztowe wynajem Wrocław Obsługa podestów
Od lat współpracujemy ze specjalistami z zakresu budownictwa. Oferujemy m.in. podesty masztowe na wynajem na terenie Wrocławia. Oprócz tego oferujemy kursy szkoleniowe, na których przekazujemy wiedzę o bezpiecznej obsłudze tych maszyn. Zapoznajemy kursantów z wiedzą o tym, jak postępować, aby zachować bezpieczeństwo.

strzelanie bojowe Nauka strzelania
Poszukiwania hobby, które okaże się tym pochłaniającym najwięcej wolnego czasu, mogą trwać latami. Jednakże, z doświadczenia wiemy, iż osoby, które chociaż raz poznały urok strzelnicy już nigdy z niego nie zrezygnowały. Sprawdź ofertę naszej firmy szkoleniowej i umów się już dzisiaj na kursy strzelania bojowego.