logo

Centrum biznesu

Gotowanie

kotleciarka AP Polska - maszyny dla lokali gastronomicznych
Okres wiosenno-letni to czas, w którym klienci wykazują wzmożone zainteresowanie restauracjami, kawiarniami i cukierniami i częściej korzystają z tego typu miejsc. Firma AP Polska przygotowała ofertę urządzeń, które pozwolą na poszerzenie Państwa oferty o zimne przysmaki. U nas kupisz automat do polew, nowy lub używany. Proponujemy Państwu sprawdzone rozwiązania o najlepszym na rynku stosunku parametrów technicznych do ceny. Dzięki temu nasze maszyny nie odbiegają od najlepszych tego typu urządzeń na świecie.

Lodziarnia Kraków Lodziarnia najpiękniejszych smaków
Jedną z lodziarni w Krakowie, które proponują swoim Klientom możliwie największe bogactwo różnorodności oraz najpiękniejsze, naturalne smaki i aromaty jest z całą pewnością ta, należąca do marki Grycan. Bowiem, codziennie dostarczamy naszym smakoszom nowych doznań, które okazują się najbardziej wysublimowanymi.

Szafa chłodnicza Duży wybór szaf chłodniczych
Każda dostępna w naszej ofercie szafa chłodnicza to rozwiązanie, które idealnie nadaje się do lokali gastronomicznych oraz sklepów z artykułami spożywczymi. Proponujemy różnego typu urządzenia. Niektóre z naszych propozycji mają przeszkolone drzwi, dzięki czemu idealnie nadają się do ekspozycji towarów, np. napojów. Zachęcamy Państwa do bliższego zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Proponujemy bowiem wysokiej jakości urządzenia w wyjątkowo przystępnej cenie. Sprawdź już teraz co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Najlepsza restauracja w Krakowie Placki najlepsze pod słońcem
Jaka jest najlepsza restauracja w Krakowie? Wspaniałe placki po węgiersku z gulaszem i pikantną papryką serwuje lokal Balaton przy ulicy Grzodzkiej. Będąc w stolicy Małopolski koniecznie musisz tam zajrzeć. Karmimy naszych gości już od 1969 roku. W daniach kuchni z kraju czardasza nie dorównuje nam żaden inny punkt gastronomiczny. Zapraszamy chętnych do zorganizowania imprez okolicznościowych. Oferujemy chrzciny, komunie, jubileusze lub kameralne wesela. Zapraszamy do poznania naszego bogatego menu.

Hurtownia piw zagranicznych Sprzedaż hurtowa piwa
W asortymencie naszej firmy znajdują się nie tylko alkohole rodzimej produkcji, ale także sprowadzane z innych państw, znanych z produkcji tego trunku. Prowadzona przez nas hurtownia piw zagranicznych w Łodzi proponuje artykuły pochodzące między innymi z Czech, Litwy, Niemiec, Wietnamu, Kuby czy Stanów Zjednoczonych.

kreatyna sklep
Przygotowaliśmy naprawdę bogatą ofertę preparatów, dzięki którym można w krótszym czasie uzyskać satysfakcjonującą sylwetkę, wzbudzając tym samym powszechną zazdrość oraz podziw. Sklep z odżywkami sportowesuplementy.pl ma swoją siedzibę w Trójmieście. Ale oferowane przez nas produkty znajdziecie również na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

Parasole grzewcze Akcesoria do ogrodu
W naszej firmie znajdą Państwo takie takie produkty jak parasole grzewcze, grille ogrodowe gazowe i węglowe oraz wiele innych doskonałych artykułów. Szczególnie polecamy Państwu produkty, które zostały już docenione przez wielu naszych Klientów. Gwarantujemy wysoką jakość sprzedawanych wyrobów oraz niskie ceny.