logo

Centrum biznesu

Gotowanie

Akcesoria barmańskie Sklep internetowy eKuchnia.com
W bogatej ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wysokiej jakości akcesoria barmańskie, które stanowić będą kompleksowe wyposażenie każdego baru. W naszych katalogach znajdą Państwo między innymi profesjonalne urządzenia gastronomiczne, przybory dekoracyjne, kuchenne, piece gastronomiczne, środki higieniczne itp. Zapraszamy do zamawiania!

kotleciarka AP Polska - maszyny dla lokali gastronomicznych
Okres wiosenno-letni to czas, w którym klienci wykazują wzmożone zainteresowanie restauracjami, kawiarniami i cukierniami i częściej korzystają z tego typu miejsc. Firma AP Polska przygotowała ofertę urządzeń, które pozwolą na poszerzenie Państwa oferty o zimne przysmaki. U nas kupisz automat do polew, nowy lub używany. Proponujemy Państwu sprawdzone rozwiązania o najlepszym na rynku stosunku parametrów technicznych do ceny. Dzięki temu nasze maszyny nie odbiegają od najlepszych tego typu urządzeń na świecie.

Waga jubilerska Zakłady jubilerskie - wagi
Każdy jubiler wie jak ważnym elementem wyposażenia każdego zakładu jest waga. Dlatego firma B2B oferuje jedynie najwyższej klasy rozwiązania pochodzące od znanych producentów. Gwarantuje to wysoką precyzję pomiarów, dużą wytrzymałość urządeń i ich długą żywotność. Zapewniamy naszym Klientom bardzo przystępne ceny.

Lodziarnia Kraków Lodziarnia najpiękniejszych smaków
Jedną z lodziarni w Krakowie, które proponują swoim Klientom możliwie największe bogactwo różnorodności oraz najpiękniejsze, naturalne smaki i aromaty jest z całą pewnością ta, należąca do marki Grycan. Bowiem, codziennie dostarczamy naszym smakoszom nowych doznań, które okazują się najbardziej wysublimowanymi.

Szafa chłodnicza Duży wybór szaf chłodniczych
Każda dostępna w naszej ofercie szafa chłodnicza to rozwiązanie, które idealnie nadaje się do lokali gastronomicznych oraz sklepów z artykułami spożywczymi. Proponujemy różnego typu urządzenia. Niektóre z naszych propozycji mają przeszkolone drzwi, dzięki czemu idealnie nadają się do ekspozycji towarów, np. napojów. Zachęcamy Państwa do bliższego zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Proponujemy bowiem wysokiej jakości urządzenia w wyjątkowo przystępnej cenie. Sprawdź już teraz co dla Ciebie przygotowaliśmy.