logo

Centrum biznesu

Gotowanie

kotleciarka AP Polska - maszyny dla lokali gastronomicznych
Okres wiosenno-letni to czas, w którym klienci wykazują wzmożone zainteresowanie restauracjami, kawiarniami i cukierniami i częściej korzystają z tego typu miejsc. Firma AP Polska przygotowała ofertę urządzeń, które pozwolą na poszerzenie Państwa oferty o zimne przysmaki. U nas kupisz automat do polew, nowy lub używany. Proponujemy Państwu sprawdzone rozwiązania o najlepszym na rynku stosunku parametrów technicznych do ceny. Dzięki temu nasze maszyny nie odbiegają od najlepszych tego typu urządzeń na świecie.

Lodziarnia Kraków Lodziarnia najpiękniejszych smaków
Jedną z lodziarni w Krakowie, które proponują swoim Klientom możliwie największe bogactwo różnorodności oraz najpiękniejsze, naturalne smaki i aromaty jest z całą pewnością ta, należąca do marki Grycan. Bowiem, codziennie dostarczamy naszym smakoszom nowych doznań, które okazują się najbardziej wysublimowanymi.

Szafa chłodnicza Duży wybór szaf chłodniczych
Każda dostępna w naszej ofercie szafa chłodnicza to rozwiązanie, które idealnie nadaje się do lokali gastronomicznych oraz sklepów z artykułami spożywczymi. Proponujemy różnego typu urządzenia. Niektóre z naszych propozycji mają przeszkolone drzwi, dzięki czemu idealnie nadają się do ekspozycji towarów, np. napojów. Zachęcamy Państwa do bliższego zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Proponujemy bowiem wysokiej jakości urządzenia w wyjątkowo przystępnej cenie. Sprawdź już teraz co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Najlepsza restauracja w Krakowie Placki najlepsze pod słońcem
Jaka jest najlepsza restauracja w Krakowie? Wspaniałe placki po węgiersku z gulaszem i pikantną papryką serwuje lokal Balaton przy ulicy Grzodzkiej. Będąc w stolicy Małopolski koniecznie musisz tam zajrzeć. Karmimy naszych gości już od 1969 roku. W daniach kuchni z kraju czardasza nie dorównuje nam żaden inny punkt gastronomiczny. Zapraszamy chętnych do zorganizowania imprez okolicznościowych. Oferujemy chrzciny, komunie, jubileusze lub kameralne wesela. Zapraszamy do poznania naszego bogatego menu.