logo

Centrum biznesu

Gotowanie

kotleciarka AP Polska - maszyny dla lokali gastronomicznych
Okres wiosenno-letni to czas, w którym klienci wykazują wzmożone zainteresowanie restauracjami, kawiarniami i cukierniami i częściej korzystają z tego typu miejsc. Firma AP Polska przygotowała ofertę urządzeń, które pozwolą na poszerzenie Państwa oferty o zimne przysmaki. U nas kupisz automat do polew, nowy lub używany. Proponujemy Państwu sprawdzone rozwiązania o najlepszym na rynku stosunku parametrów technicznych do ceny. Dzięki temu nasze maszyny nie odbiegają od najlepszych tego typu urządzeń na świecie.

Lodziarnia Kraków Lodziarnia najpiękniejszych smaków
Jedną z lodziarni w Krakowie, które proponują swoim Klientom możliwie największe bogactwo różnorodności oraz najpiękniejsze, naturalne smaki i aromaty jest z całą pewnością ta, należąca do marki Grycan. Bowiem, codziennie dostarczamy naszym smakoszom nowych doznań, które okazują się najbardziej wysublimowanymi.

menu weselne Smaczny catering na przyjęcia okolicznościowe
Organizujemy imprezy okolicznościowe takie jak wesela, komunie, osiemnastki lub chrzciny. Proponujemy dopracowane menu weselne i nie tylko. Potrawy zawsze uzgadniamy z Klientem, dostosowując się do jego potrzeb i preferencji. Proponujemy cateringi w różnych wariantach cenowych - od 75 zł/os do 199 zł/os.

Tacki na ciasto Opakowania i naczynia jednorazowe
Nasza działalność opiera się na dystrybucji trwałych i estetycznych naczyń oraz opakowań jednorazowych. Oferujemy między innymi aluminiowe oraz papierowe tacki na ciasto, talerze, a także pojemniki na napoje. Nasze naczynia dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych — między innymi srebrnym oraz złotym.

Łazy restauracja
Miastem, w którym odkryją Państwo nowe smaki są Łazy. Restauracja Sala Aria zadba o to, by Państwa podniebienie zostało uraczone nietuzinkowymi potrawami, które pozostawią w pamięci ślad na długi czas. U nas przeżyją Państwo romantyczne chwile przy lampce wina. Łazy zapraszają do naszej wytwornej restauracji!

kieliszki do nalewki Szkło dla gastronomii
W szerokiej ofercie naszego sklepu znajdziesz wysokiej jakości oraz kompleksowe wyposażenie lokali gastronomicznych, takich jak: bary, puby, restauracje czy kawiarnie. Oferujemy wysokiej jakości, niezawodne kieliszki do nalewki, wódki oraz likierów. Łączymy najwyższą jakość oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy.

Catering plenerowy Jedzenie na targach
Wydarzenia organizowane na świeżym powietrzu wymagają odpowiedniej oprawy - również w przypadku zaplecza kulinarnego. Oferujemy catering plenerowy - doskonały na targi, dożynki, polowania oraz pikniki. Na życzenie klienta ustawimy specjalną strefę gastronomiczną z ławkami, stolikami oraz parasolami.