logo

Centrum biznesu

Noclegi do wynajęcia

Imprezy dla firm
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty naszego hotelu, która organizuje jedyne w swoim rodzaju imprezy dla firm. W naszych katalogach znajdują się propozycje konferencji powiązanych z eventami na miejscu. Wszystkie one charakteryzują się innowacyjnym podejściem, niebanalną rozrywką i szeregiem atrakcji.

Pokoje Częstochowa
To właśnie Hotel Haga oferuje atrakcyjne pokoje w Częstochowie. Są to pomieszczenia wyposażone w klasyczny, przytulny sposób. Oferowane przez nas noclegi cieszą się zainteresowaniem i popularnością wśród szerokiego grona gości. Zapraszamy również Ciebie do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz skorzystania z proponowanych usług!

sale konferencyjne Trofana - wypoczynek w Międzyzdrojach
Poszukiwania idealnego miejsca wypoczynku nie muszą być długotrwałe oraz nużące. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak bogatą ofertę proponują swoim Gościom hotele w Międzyzdrojach, jednak my chcielibyśmy zwrócić uwagę na tę jedną, wyjątkową. Trzygwiazdkowy obiekt Trofana to nie tylko bezpośrednie sąsiedztwo morza oraz doskonała lokalizacja. To również w pełni wyposażona strefa Wellness, elegancka restauracja, znakomita kuchnia oraz wyjątkowy design i komfort proponowanych pokoi. Zapraszamy do odwiedzin.

Hotel Mierzeja Wiślana Odpoczynek w Krynicy
Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz mógł odpocząć i się zrelaksować, to najlepszym rozwiązaniem będzie Hotel Mierzeja Wiślana. Obiekt ten położony jest w cichej i spokojnej okolicy, w odległości zaledwie 60 metrów od morza. Co więcej w pobliżu znajduje się niewielki lecz niezwykle malowniczy las idealny na krótkie spacery.

Turystyka Świeradów Zdrój Szlaki turystyczne w Sudetach
Osoby, które lubią aktywny wypoczynek i cenią obcowanie z naturą, możemy zaproponować atrakcyjne szlaki. Piesza turystyka w Świeradowie Zdroju oraz okolicach jest niezwykle popularna. W tym obszarze znajdują się liczne ścieżki prowadzące pod malowniczych górskich drogach. Podpowiadamy, gdzie warto się wybrać!