logo

Centrum biznesu

Noclegi do wynajęcia

puccini walizki Produkty firmy Samsonite - Sklep New Line
Sprzedajemy produkty znanych i cenionych marek. Wśród naszego asortymentu znajdziecie torby i torebki ze skóry ekologicznej i naturalnej. Sklep New Line posiada dwa stacjonarne salony - w Mysłowicach i Sosnowcu. Polecamy szczególnie walizki firmy Samsonite, które dzięki solidnej konstrukcji doskonale sprawdzą się podczas każdej podróży. Te z kolekcji Lite-Cube wykonane zostały przy użyciu niezwykle wytrzymałego, odpornego na uszkodzenia, a przy tym lekkiego materiału. Przetrwają one każdy upadek czy turbulencje podczas lotu, co daje gwarancję bezpiecznie przetransportowanego bagażu.

Noclegi Dąbki Nadmorska noclegownia
Szum fal i prażące na wspaniałej plaży promienie słoneczne to alternatywa na państwa najbliższy urlop - zapraszamy na noclegi do miejscowości Dąbki, gdzie znajdziecie mnóstwo wspaniałych rekreacji, a po dniu pełnym wrażeń odpoczniecie w pełni komfortowym pokoju. Organizujemy też turnusy i zapewniamy wyżywienie.

Imprezy dla firm
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty naszego hotelu, która organizuje jedyne w swoim rodzaju imprezy dla firm. W naszych katalogach znajdują się propozycje konferencji powiązanych z eventami na miejscu. Wszystkie one charakteryzują się innowacyjnym podejściem, niebanalną rozrywką i szeregiem atrakcji.

Pokoje Częstochowa
To właśnie Hotel Haga oferuje atrakcyjne pokoje w Częstochowie. Są to pomieszczenia wyposażone w klasyczny, przytulny sposób. Oferowane przez nas noclegi cieszą się zainteresowaniem i popularnością wśród szerokiego grona gości. Zapraszamy również Ciebie do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz skorzystania z proponowanych usług!

sale konferencyjne Trofana - wypoczynek w Międzyzdrojach
Poszukiwania idealnego miejsca wypoczynku nie muszą być długotrwałe oraz nużące. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak bogatą ofertę proponują swoim Gościom hotele w Międzyzdrojach, jednak my chcielibyśmy zwrócić uwagę na tę jedną, wyjątkową. Trzygwiazdkowy obiekt Trofana to nie tylko bezpośrednie sąsiedztwo morza oraz doskonała lokalizacja. To również w pełni wyposażona strefa Wellness, elegancka restauracja, znakomita kuchnia oraz wyjątkowy design i komfort proponowanych pokoi. Zapraszamy do odwiedzin.