logo

Centrum biznesu

Noclegi do wynajęcia

Hotel Rewal Wypoczynek nad morzem w Rewalu
Zastanawiasz się w którym mieście znajduje się najlepszy nad polskim morzem hotel? Rewal jest tym cudownym miejscem, w którym mamy przyjemność przyjmować swoich gości! W naszym hotelu w Rewalu proponujemy profesjonalną obsługę, pyszne posiłki, przytulne pokoje oraz korzystne warunki zakwaterowania. Zapraszamy!

Ośrodek wypoczynkowy w górach Noclegi w Żabnicy
Zlokalizowany we wsi Żabnica, ośrodek wypoczynkowy w górach to świetne wyjście dla osób, które chcą odpocząć od codziennych trosk wśród urokliwej przyrody Żywieckiego Parku Krajobrazowego. Oferujemy pokoje 2-,3-, i 4-osobowe z wyżywieniem, oraz łazienkami i balkonami na piętrze. Nasz obiekt posiada własną salę jadalną, w której pomiędzy posiłkami można zamówić kawę lub lody, drink bar, oraz odkryty basen, który jest wielką atrakcją sezonu letniego. Dodatkowo oferujemy m.in. własną wiatę grillową z miejscami do siedzenia, plac zabaw oraz wypożyczalnię sprzętu narciarskiego.

Wycieczki all inclusive 2022 Podróże zagraniczne
Wakacje w innym kraju i odpoczynek w akompaniamencie rozbijających się o brzeg fal to najlepsza forma regeneracji. Korzystając z naszej wycieczki all inclusive 2022 nie będziesz musiał martwić się zupełnie o nic. Zadbamy o to, abyś w sposób beztroski naładował swoje bateryjki i wypoczął tak, jak nigdy dotąd.

Turnusy rehabilitacyjne nad morzem Rehabilitacyjne turnusy nad morzem
Zapraszamy Państwa serdecznie na fantastyczne turnusy rehabilitacyjne nad morzem, dzięki którym będą Państwo mogli skorzystać z najwspanialszych zabiegów oraz przejść przez skuteczne leczenie. Na pewno osiągnięte rezultaty przejdą Państwa najśmielsze oczekiwania. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Kosewo noclegi Noclegi nad jeziorem
Szukasz ciekawego miejsca na urlop, gdzie będziesz mógł wypocząć z dala od miejskiego zgiełku, nad jeziorem? Wybierz oferowane przez nas noclegi. Kosewo to miejscowość w której prowadzimy naszą agrourystykę. Zapewniamy komfortowe warunki pobytu, wygodne łóżka i cały szereg atrakcji, dzięki którym będziesz mógł wypocząć w swój ulubiony sposób. Prowadzimy także wypożyczalnię sprzętu turystycznego.