logo

Centrum biznesu

Architektura, instytucje publiczne

sprawy spadkowe Wrocław Radca Prawny Anna Grzegorska - dziedziczenie i spadki
Po śmierci osoby bliskiej wychodzą na jaw często skomplikowane pod względem prawnym sprawy spadkowe. W naszej Kancelarii we Wrocławiu zajmujemy się sprawami, takimi jak np. poświadczenie dziedziczenia czy dochodzenie zachowku. Radca Anna Grzegorska pomoże też rozwiązać niejasności związane z podatkami.

rozwód warszawa
W ramach wykonywanej przez naszą kancelarię działalności znajdziecie Państwo także doradztwo podatkowe, za sprawą którego możliwe jest uzyskiwanie porad prawnych ze strony naszych specjalistów. Świadczymy nasze usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i zinstytucjonalizowanych, takich jak liczne firmy.

Radca prawny Bydgoszcz http://www.penczerzynski.pl/
Radca prawny oferujący kompleksowe porady prawne między innymi z zakresu prawa zamówień publicznych, gospodarki odpadami komunalnymi, prawa lokalowego, budowlanego czy też zagospodarowania przestrzennego. Swoje usługi kieruje nie tylko do jednostek samorządu terytorialnego, ale przede wszystkim do klientów indywidualnych i przedsiębiorstw.

Kancelaria Adwokacka Poznań opinie prawne
Zachęcamy do skorzystania z usług, jakie przygotowała dla Was nasza kancelaria adwokacka. Poznań i Tarnowo Podgórne są miastami, gdzie znajdziecie pomoc ze strony naszego specjalisty. Zajmujemy się tworzeniem potrzebnych opinii do wybranych dokumentów, a prawem karnym, administracyjnym, spadkowym czy lokalowym.

Adwokat
Przed rozpoczęciem procesu niezbędne jest wsparcie ze strony specjalisty z zakresu prawa. Adwokat ma za zadanie nie tylko reprezentować Klienta przed sądem, ale również świadczy usługi doradcze oraz sporządza odpowiednią dokumentację oraz prowadzi korespondencję z instytucjami publicznymi i stroną przeciwną. Kancelaria Małgorzaty Woźniak udziela pomocy w sporach rodzinnych, karnych, spadkowych, cywilnych oraz gospodarczych. Pełna lista podejmowanych działań została umieszczona na stronie internetowej.

Usługi pogrzebowe Warszawa Organizacja uroczystości pogrzebowej
Zajmujemy się wsparciem żałobników po śmierci najbliższej osoby, kompleksowo organizując uroczystość. Nasze usługi pogrzebowe w Warszawie, to również staranna pomoc w przygotowaniu i przewiezieniu ciała. Dbamy o sprawny przebieg formalności. W ramach zasiłku, oferujemy możliwość zapłaty bezgotówkowej.