logo

Centrum biznesu

Architektura, instytucje publiczne

rozwód warszawa rozwód warszawa
W ramach wykonywanej przez naszą kancelarię działalności znajdziecie Państwo także doradztwo podatkowe, za sprawą którego możliwe jest uzyskiwanie porad prawnych ze strony naszych specjalistów. Świadczymy nasze usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i zinstytucjonalizowanych, takich jak liczne firmy.

Radca prawny Bydgoszcz http://www.penczerzynski.pl/
Radca prawny oferujący kompleksowe porady prawne między innymi z zakresu prawa zamówień publicznych, gospodarki odpadami komunalnymi, prawa lokalowego, budowlanego czy też zagospodarowania przestrzennego. Swoje usługi kieruje nie tylko do jednostek samorządu terytorialnego, ale przede wszystkim do klientów indywidualnych i przedsiębiorstw.

Kancelaria Adwokacka Poznań opinie prawne
Zachęcamy do skorzystania z usług, jakie przygotowała dla Was nasza kancelaria adwokacka. Poznań i Tarnowo Podgórne są miastami, gdzie znajdziecie pomoc ze strony naszego specjalisty. Zajmujemy się tworzeniem potrzebnych opinii do wybranych dokumentów, a prawem karnym, administracyjnym, spadkowym czy lokalowym.

radca prawny Porady prawne
Kancelaria mieści się w Malborku. Radca prawny reprezentuje klientów przed sądem oraz innymi organami administracyjnymi, sporządza stosowną dokumentację procesową oraz udziela porad. Prowadzi sprawy spadkowe, cywilne, karne, rodzinne, rzeczowe, administracyjne, pracy. Kontaktu możliwy jest w formie online.

prawnik online Porady prawne w internecie
Potrzebujesz fachowej porady prawnej? Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się co może zaoferować Tobie nasz prawnik online! Zajrzyj na stronę internetową i sprawdź sam. Proponujemy profesjonalne doradztwo prawne właśnie Tobie - bez konieczności wychodzenia z domu. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Notariusz Akty prawne
Działania związane z aktami prawnymi to przede wszystkim konieczność przestrzenią poszczególnych dyrektyw i regulacji. Dokumentacyjne ujednolicenie sprawy wymaga więc staranności i uwzględnienia wszelkich szczegółów. Dotyczy to szczególnie przygotowywania umów deweloperskich, dożywocia, aktów sprzedaży i nabycia nieruchomości. Jednak notariusz z Wrocławia, a dokładniej - nasza kancelaria - działa również na rzecz klientów indywidualnych, którzy pragną podjąć się sporządzenia rozdzielności majątkowej lub spisania testamentu.

Zielona energia elektryczna Energetyka odnawialna
Jeżeli zastanawiasz się, na czym polega zielona energia, my jesteśmy w stanie dostarczyć Ci najnowocześniejszych i najlepszych rozwiązań w tej dziedzinie. Współpraca z nami zawsze opiera się na uczciwości i profesjonalizmie - dzięki temu zaufało nam już wielu zadowolonych klientów. Dołącz do nich a przekonasz się, że zielona energia to nasza specjalność. Więcej informacji na temat tego i innych aspektów naszej działalności znajdziesz na stronie internetowej. Bez wątpienia pomogą Ci one w podjęciu decyzji o nawiązaniu z nami współpracy.

Łączenie podział i przekształcanie spółek Obsługa prawna spółek
Przyjmując zlecenia zarówno od podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych, możemy stale rozwijać swoją działalność i szkolić się w różnych dziedzinach. Nasza kancelaria w Częstochowie zajmuje się między innymi obsługą prawną spółek. Pomagamy zarówno w ich zakładaniu (także tych międzynarodowych), jak i w formalnej likwidacji. Do naszych usług należy również wsparcie z dziedziny prawa wartości intelektualnej, nowych technologii, kontraktowego, rynku kapitałowego, administracyjnego.