logo

Centrum biznesu

Architektura, instytucje publiczne

rozwód warszawa rozwód warszawa
W ramach wykonywanej przez naszą kancelarię działalności znajdziecie Państwo także doradztwo podatkowe, za sprawą którego możliwe jest uzyskiwanie porad prawnych ze strony naszych specjalistów. Świadczymy nasze usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i zinstytucjonalizowanych, takich jak liczne firmy.

Radca prawny Bydgoszcz http://www.penczerzynski.pl/
Radca prawny oferujący kompleksowe porady prawne między innymi z zakresu prawa zamówień publicznych, gospodarki odpadami komunalnymi, prawa lokalowego, budowlanego czy też zagospodarowania przestrzennego. Swoje usługi kieruje nie tylko do jednostek samorządu terytorialnego, ale przede wszystkim do klientów indywidualnych i przedsiębiorstw.

Kancelaria Adwokacka Poznań opinie prawne
Zachęcamy do skorzystania z usług, jakie przygotowała dla Was nasza kancelaria adwokacka. Poznań i Tarnowo Podgórne są miastami, gdzie znajdziecie pomoc ze strony naszego specjalisty. Zajmujemy się tworzeniem potrzebnych opinii do wybranych dokumentów, a prawem karnym, administracyjnym, spadkowym czy lokalowym.

radca prawny Porady prawne
Kancelaria mieści się w Malborku. Radca prawny reprezentuje klientów przed sądem oraz innymi organami administracyjnymi, sporządza stosowną dokumentację procesową oraz udziela porad. Prowadzi sprawy spadkowe, cywilne, karne, rodzinne, rzeczowe, administracyjne, pracy. Kontaktu możliwy jest w formie online.

Łączenie podział i przekształcanie spółek Obsługa prawna spółek
Przyjmując zlecenia zarówno od podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych, możemy stale rozwijać swoją działalność i szkolić się w różnych dziedzinach. Nasza kancelaria w Częstochowie zajmuje się między innymi obsługą prawną spółek. Pomagamy zarówno w ich zakładaniu (także tych międzynarodowych), jak i w formalnej likwidacji. Do naszych usług należy również wsparcie z dziedziny prawa wartości intelektualnej, nowych technologii, kontraktowego, rynku kapitałowego, administracyjnego.

Licytacje komornicze Wielkopolska Licytacje komornicze na terenie Wielkopolski
Nasza firma organizuje na najwyższym poziomie licytacje komornicze. Wielkopolska to rejon, na którym działamy. Nasz komornik zawsze działa skutecznie i profesjonalnie. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo różnego rodzaju nieruchomości i ruchomości, które podlegają licytacji. Zapraszamy do sprawdzenia!

Kancelaria notarialna Notariusz w Bydgoszczy
Umowa kupna sprzedaży nieruchomości czy ruchomości, prawo do wieczystego użytkowania lokalu, akty umów przedwstępnych, darowizn, umowy spółek czy założycielskie dla fundacji - te wszystkie dokumenty powinny posiadać potwierdzenie zgodności z prawem przez specjalistę. Kancelaria Notarialna w Bydgoszczy -Zbigniew Wocka zajmuje się przygotowywaniem odpisów i potwierdzaniem zgodności druków z dokumentacją urzędową.

Komornik kolański Firma komornicza
Załatwianie spraw sądowych i finansowych często może być skomplikowanym procesem. Szukasz wsparcia w sprawach prawnych? Komornik Kolański służy pomocą w różnorodnych sytuacjach - od windykacji należności, przez egzekucję orzeczeń sądowych, po doradztwo prawne. Wspieramy zarówno wykonanie orzeczeń sądowych, jak i odzyskanie zaległych płatności.