logo

Centrum biznesu

Architektura, instytucje publiczne

sprawy spadkowe Wrocław Radca Prawny Anna Grzegorska - dziedziczenie i spadki
Po śmierci osoby bliskiej wychodzą na jaw często skomplikowane pod względem prawnym sprawy spadkowe. W naszej Kancelarii we Wrocławiu zajmujemy się sprawami, takimi jak np. poświadczenie dziedziczenia czy dochodzenie zachowku. Radca Anna Grzegorska pomoże też rozwiązać niejasności związane z podatkami.

rozwód warszawa
W ramach wykonywanej przez naszą kancelarię działalności znajdziecie Państwo także doradztwo podatkowe, za sprawą którego możliwe jest uzyskiwanie porad prawnych ze strony naszych specjalistów. Świadczymy nasze usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i zinstytucjonalizowanych, takich jak liczne firmy.

Radca prawny Bydgoszcz http://www.penczerzynski.pl/
Radca prawny oferujący kompleksowe porady prawne między innymi z zakresu prawa zamówień publicznych, gospodarki odpadami komunalnymi, prawa lokalowego, budowlanego czy też zagospodarowania przestrzennego. Swoje usługi kieruje nie tylko do jednostek samorządu terytorialnego, ale przede wszystkim do klientów indywidualnych i przedsiębiorstw.

Kancelaria Adwokacka Poznań opinie prawne
Zachęcamy do skorzystania z usług, jakie przygotowała dla Was nasza kancelaria adwokacka. Poznań i Tarnowo Podgórne są miastami, gdzie znajdziecie pomoc ze strony naszego specjalisty. Zajmujemy się tworzeniem potrzebnych opinii do wybranych dokumentów, a prawem karnym, administracyjnym, spadkowym czy lokalowym.

porady prawne online porady prawne
Skorzystaj z wielkich możliwości jakie daje Internet i bez wychodzenia z domu uzyskaj porady prawne online. Odpowiadamy na maila Klientów, przedstawiamy wszelkie szczegóły współpracy i zawsze dajemy odpowiedź w przeciągu 24 godzin. Zajmujemy się różnymi sprawami, również tymi najbardziej skomplikowanymi.

Adwokat rozwodowy Kancelaria prawna
Nasza Kancelaria prowadzi sprawy dotyczące rozwiązania małżeństwa lub orzeczenia separacji. Adwokat rozwodowy pomaga skompletować niezbędną dokumentację. Sąd w sprawach dotyczących rozwiązania małżeństwa zajmuje się również kwestiami dotyczącymi małoletnich, takimi jak miejsce ich pobytu czy alimenty.